Total War: WARHAMMER III dostało drugie życie. Immortal Empires wielkim sukcesem

Wincenty Wawrzyniak
2022/08/28 17:30
0
0

Premiera kampanii Immortal Empires dała grze drugie życie i okazała się wielkim sukcesem – statystyki na Steamie mówią same za siebie.

Na początku bieżącego tygodnia – 23 sierpnia – w grze Total War: WARHAMMER III zadebiutowała wyczekiwana przez społeczność kampania Immortal Empires w wersji beta. Zdaniem samych deweloperów ze studia Creative Assembly jest to największy i zarazem najbardziej ambitny projekt w historii całej serii; tryb tak naprawdę łączy kampanie z trzech gier i oferuje 86 legendarnych lordów w 23 różnych rasach, 287 frakcji, 533 regiony oraz 4 morza ułatwiające nawigację. Szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę.

Total War: WARHAMMER III dostało drugie życie. Immortal Empires wielkim sukcesem

Wielki sukces kampanii Immortal Empires

W dniu premiery bety kampanii na platformie Steam w grze Total War: WARHAMMER III bawiło się jednocześnie prawie 120 tysięcy graczy. Jest to najwyższy wynik od debiutu samej gry, który miał miejsce w lutym bieżącego roku – wówczas ustanowiono rekord wynoszący dokładnie 166 754 osoby. Od niecałego tygodnia dziennie w tytuł gra od 60 do 100 tysięcy osób. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż przed premierą Immortal Empires ta liczba wynosiła około 8 tysięcy – mowa więc o naprawdę sporym sukcesie.

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że TOTAL WAR: Warhammer III zadebiutowało na rynku 17 lutego bieżącego roku wyłącznie na komputerach osobistych. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji produkcji autorstwa Łukasza M. Wiśniewskiego, którą znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!