Total War: Pharaoh nie wszędzie na czas. Creative Assembly w jednym wypadku opóźnia premierę

Krzysztof Żołyński
2023/09/23 18:40
0
0

Premiera długo wyczekiwanego Total War: Pharaoh jest zaplanowana na 11 października, a Creative Assembly obiecuje, że dotrzyma słowa, ale poza jednym przypadkiem.

Nie mamy dobrych wiadomości dla użytkowników Epic Games Store, ponieważ premiera na tej platformie została przesunięta na 2024 rok. Creative Assembly twierdzi, że sytuacja zaistniała niespodziewanie i niedawno poproszono go o pomoc w integracji funkcji społecznościowych, co jest niezbędne do premiery na tej platformie. Deweloper potrzebuje dodatkowego czasu, żeby udzielić pomocy zespołowi Epica.

Total War: Pharaoh nie wszędzie na czas. Creative Assembly w jednym wypadku opóźnia premierę

Epic Games Store zachował się fair wobec zamawiających i w związku z problemami anulował wszystkie zamówienia przedpremierowe. Dzięki temu gracze mogą spokojnie zakupić grę gdzie indziej, na przykład na Steam, w którym Total War: Pharaoh pojawi się planowo.

Total War: Pharaoh w Epic Games Store później

Creative Assembly twierdzi, że wszyscy klienci, których to dotyczy, powinni otrzymać wiadomość e-mail z potwierdzeniem anulowania bezpośrednio od zespołu pomocy technicznej Epic Games Store.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!