Torchlight: Infinite – wystartowała zamknięta beta rywala Diablo Immortal

Maria Wawrzyniak
2022/09/06 13:00

Nadchodząca konkurencja dla Diablo Immortal trafiła w końcu do zamkniętej bety. Zainteresowani mogą ubiegać się o dostęp do testów.

Pod koniec lipca bieżącego roku informowaliśmy Was o grze Torchlight: Infinite, która wkroczy w fazę otwartych beta-testów w wersji na komputery osobiste w październiku. Zanim to jednak nastąpi wszyscy zainteresowani mają aktualnie szansę wziąć udział w zamkniętych beta-testach – te rozpoczęły się wczoraj na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Torchlight: Infinite – wystartowała zamknięta beta rywala Diablo Immortal

Torchlight: Infinite – start zamkniętych beta-testów

Jeżeli jesteście zainteresowani i chcecie przetestować produkcję na komputerach osobistych, musicie udać się na platformę Steam, wejść w kartę gry i poprosić o zaproszenie do testów.

Jeżeli natomiast chcecie zagrać na urządzeniu mobilnym z systemem Android, wystarczy pobrać tytuł za pośrednictwem sklepu Google Play. Choć deweloperzy ze studia XD Entertainment poinformowali, że beta jest dostępna również na urządzeniach z systemem iOS, w tym przypadku dostęp można było uzyskać w aplikacji TestFlight, tyle że była tam ograniczona liczba miejsc do 10 tysięcy. Obecnie na sprzęcie Apple nie można już dostać się do zamkniętych beta-testów. Możemy jedynie złożyć preorder, czyli poprosić o powiadomienie, kiedy gra będzie dostępna do pobrania dla wszystkich.

GramTV przedstawia:

Torchlight: Infinite ma zadebiutować na rynku w październiku w formie otwartej bety.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!