To koniec Xbox Game Pass za 4 złote. Microsoft informuje o wycofaniu promocji

Mikołaj Ciesielski
2023/03/27 07:35

Amerykańska firma wydała oficjalne oświadczenie.

Jeszcze w tym tygodniu biblioteka Xbox Game Pass zostanie wzbogacona o dwie premierowe gry. Niestety mamy też złe wieści dla miłośników wspomnianego abonamentu. Microsoft postanowił bowiem zrezygnować z promocji, dzięki której gracze mogli kupić pierwszy miesiąc dostępu do Xbox Game Pass Ultimate lub PC Game Pass za jedyne 4 złote. Początkowo oferta zniknęła ze sklepu, ale amerykańska firma potwierdziła już wycofanie oferty dla nowych subskrybentów.

To koniec Xbox Game Pass za 4 złote. Microsoft informuje o wycofaniu promocji

Microsoft informuje o zakończeniu promocji Xbox Game Pass za 4 złote

Wspomniana promocja została zakończona nie tylko w Polsce, ale również w pozostałych regionach, w których dostępna jest usługa Xbox Game Pass. Redakcja The Verge otrzymała natomiast oficjalne oświadczenie ze strony Microsoftu, w którym amerykańska firma potwierdziła wycofanie oferty.

Zrezygnowaliśmy z naszej poprzedniej oferty wprowadzającej do Xbox Game Pass Ultimate oraz PC Game Pass i oceniamy różne promocje marketingowe dla nowych członków w przyszłości – informuje Kari Perez, szefowa globalnej komunikacji działu Xbox.

GramTV przedstawia:

Informacja ta z pewnością nie spodoba się graczom, którzy regularnie korzystali z oferty powitalnej i po zakończeniu promocyjnego miesiąca decydowali się na założenie nowego konta, by dalej cieszyć się ofertą Xbox Game Pass Ultimate lub PC Game Pass w niższej cenie.

Na koniec warto przypomnieć, że na początku września ubiegłego roku Microsoft przedstawił szczegóły oferty Xbox Game Pass Friends & Family. Obecnie plan familijny testowany jest w kilku wybranych krajach, ale niewykluczone, że w najbliższych miesiącach nowa wersja usługi zostanie uruchomiona globalnie.

Wczytywanie ramki mediów.

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
2
FromSky
Gramowicz
27/03/2023 10:00

To tylko pod Starfield kupie, bo bez dobrego powodu takie abonamenty jak i przy filmowych nie mają sensu bo miesiac mija jak z bata strzelił a niewiele się zagrało i obejrzało, zbieranie kupki wstydu jest bardziej opłacalne

JakiśNick
Gramowicz
27/03/2023 08:17

To nie dostaną moich 4zł. Wcześniej 2 razy do roku cośtam się ogrywało, ale za 50zł nie ma opcji.