Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Titanic wraca do kin z okazji 25-lecia. Widzowie zobaczą zremasterowaną wersję 4K 3D

Radosław Krajewski
2023/01/10 15:55

Kolejny film Jamesa Camerona wraca na ekrany.

Avatar: Istota wody święci triumfy w kinach, zaledwie trzy tygodnie po premierze stając się jednym z najbardziej dochodowych filmów w historii. Dla Jamesa Camerona ostatnie miesiące są niezwykle udane, gdyż jeszcze przed premierą drugiej części Avatara, pod koniec września powróciła do kin pierwsza odsłona serii, która przyniosła kolejne dziesiątki milionów dolarów zysku. Podobny los czeka Titanica, który już w walentynkowym okresie pojawi się na dużym ekranie z okazji 25-lecia premiery.

Titanic wraca do kin z okazji 25-lecia. Widzowie zobaczą zremasterowaną wersję 4K 3D

Titanic wraca do kin w zremasterowanej wersji

Polski oddział Disneya potwierdził, że film w zremasterowanej wersji 4K 3D pojawi się także w polskich kinach. Premierę nowej wersji Titanica zaplanowano na 10 lutego. Nie wiadomo, jak długo film zagości w kinach, więc warto pośpieszyć się z zaplanowaniem seansu.

GramTV przedstawia:

Dla Titanica Jamesa Camerona to kolejna okazja do poprawienia swojego wyniku w box office. Film zajmuje obecnie trzecie miejsce najbardziej kasowych filmów z wynikiem 2,201 mld dolarów, z czego 659,3 mln USD pochodzi z Ameryki, zaś 1,542 mld USD z pozostałych krajów.

Titanic wraca do kin w zremasterowanej wersji, Titanic wraca do kin z okazji 25-lecia. Widzowie zobaczą zremasterowaną wersję 4K 3D
Komentarze
2
Gregario
Gramowicz
14/01/2023 04:51

Uff, a już się bałem, że zapomną o "trzy de" ;]

Headbangerr
Gramowicz
10/01/2023 22:25

Powinni więc przy okazji zadbać o to, żeby Jack zmieścił się na drzwiach.

W końcu mieszanie w oryginalnej treści jest ostatnio w modzie. Podobnie, jak równouprawnienie.