Titan Quest 2 z pięknymi mitologicznymi lokacjami. Twórcy chwalą się miejscówkami na nowych screenach

Radosław Krajewski
2024/06/06 12:45
0
0

Deweloperzy z Grimlore Games zaprezentowali kilka nowych ujęć z drugiej części Titan Quest, na których możemy podziwiać mitologiczne lokacje.

Ponad miesiąc temu studio Grimlore Games zaprezentowało pierwsze mitologiczne stworzenia, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć podczas przygody w Titan Quest 2. Tym razem twórcy pochwalili się kolejnymi elementami swojej gry, czyli mitologicznymi lokacjami. Już na wstępie zaznaczają, ze świat tworzony jest od podstaw ręcznie i w produkcji nie znajdą się żadne generowane automatycznie miejsca. Deweloperzy chcą jak najwierniej oddać scenerię z pierwszego Titan Questa, aby w drugiej części doświadczenie było godne oryginału.

Titan Quest 2 z pięknymi mitologicznymi lokacjami. Twórcy chwalą się miejscówkami na nowych screenach

Titan Quest 2 - mitologiczne lokacje na nowych screenach

W czasie trwania kampanii w Titan Quest 2 zwiedzimy okazałe świątynie, czy legowiska mitologicznych bestii i królestwa boskich istot. Niektóre z nich znajdą się na uboczu głównej ścieżki, więc warto będzie z niej zbaczać, aby odkryć ich tajemnicę i zdobyć lepsze nagrody. Aby świat był bardziej zróżnicowany studio stworzyło starożytne ruiny w różnych historycznych stylach i niektóre będą odzwierciedlać cywilizację mykeńską z epoki brązu, podczas gdy inne czerpią inspiracje z epoki archaicznej.

Grimlore Games dodało, że świat w Titan Quest 2 jest połączeniem otwartych przestrzeni z pomniejszymi lokacjami, w których czeka na gracza pewna nagroda. Otwarty świat jest dostosowany do eksploracji, interakcji ze środowiskiem i odkrywania tajemnic. Nie zabraknie wspinania się po drabinach, skakania po półkach skalnych, a nawet możliwe jest stworzenie zupełnie nowej drogi za pomocą interakcji z otoczeniem.

GramTV przedstawia:

Z kolei pomniejsze lokacje zaoferują konkretną przygodę. Twórcy podali przykład wspinaczki górskiej, która prowadzi do gniazda gryfa. Takich zamkniętych miejsc do zwiedzenia będzie w Titan Quest 2 na tyle dużo, że warto będzie eksplorować ten świat.

Ręczne wykonanie każdego obszaru oznacza, że ​​możemy korzystać z funkcji nawigacyjnych i naprawdę nagradzać tych, którzy chcą poznać każdy zakamarek. Rozglądaj się za ukrytymi ścieżkami i półkami, z których możesz skakać – nigdy nie wiesz, co czeka po drugiej stronie! – dodali deweloperzy.

Titan Quest 2 - mitologiczne lokacje na nowych screenach, Titan Quest 2 z pięknymi mitologicznymi lokacjami. Twórcy chwalą się miejscówkami na nowych screenach
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!