Thor 5 już powstaje, ale fanów czeka ważna zmiana. Marvel postawi na świeżość

Radosław Krajewski
2023/10/26 15:23
0
0

Szykują się duże zmiany w serii o Thorze.

Po sukcesie Thor: miłość i grom raczej nikt nie wyobrażał sobie, że Marvel porzuci Thora i jeszcze przed premierą Avengers: Secret Wars nie powstanie piąta część. Scooper Daniel Richtman właśnie poinformował, że Thor 5 znajduje się już w aktywnej produkcji. Nie wiadomo, na jakim dokładnie etapie prac jest film, ale studio zdecydowało się zatrudnić nowego reżysera.

Thor 5 już powstaje, ale fanów czeka ważna zmiana. Marvel postawi na świeżość

Thor 5 już powstaje, ale Taika Waititi nie wróci jako reżyser

Taika Waititi, który wyreżyserował dwa ostatnie filmy o nordyckim bogu, nie powróci na stołek reżyserski piątej części serii. Marvel obecnie szuka reżysera, który nakręci Thor 5.

Jeszcze w sierpniu pojawiły się informacje, że za piątą odsłonę Thora będzie odpowiadał Taika Waititi. Wtedy niektórzy fani superbohatera wyrazili swój sprzeciw i nawoływali Marvela do zatrudnienia nowego reżysera. Prawdopodobnie ich prośba zostanie spełniona.

GramTV przedstawia:

Niestety na razie nie wiadomo, kto zostanie reżyserem Thora 5, ani też kto napisze scenariusz. Możemy być jedynie pewni, że do swojej ikonicznej roli powróci Chris Hemsworth, dla którego może to być ostatni solowy film o przygodach Odynsona. Aktora zobaczymy jeszcze przynajmniej w jednej z nadchodzących części Avengers.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!