The Walking Dead otrzyma kolejny serial z uniwersum. Powrót znanych bohaterów

Radosław Krajewski
2021/10/13 12:10
4
0

Stacja AMC zamówiło kolejny serial ze świata The Walking Dead. Znamy pierwsze szczegóły o spin-offie.

Dopiero co zakończyła się pierwsza z zaplanowanych trzech części finałowego sezonu The Walking Dead, a stacja AMC już zamówiła kolejny spin-off. Przypomnijmy, że we wrześniu ubiegłego roku ogłoszono osobną produkcję poświęconą przygodom Daryla i Carol, w których wcielają się Norman Reedus i Melissa McBride. Serial zadebiutuje na małym ekranie w 2023 roku, a rok wcześniej fani otrzymają jeszcze jedną produkcję z serii. Krążące od pewnego czasu plotki stały się faktem i AMC dało zielone światło dla Tales of The Walking Dead, czyli sześcioodcinkowej antologii skupiającej się na poszczególnych bohaterach.The Walking Dead otrzyma kolejny serial z uniwersum. Powrót znanych bohaterówKażdy epizod nowego serialu opowie zamkniętą historię, skupiając się na konkretnym bohaterze. Stacja obiecuje poświęcenie odcinków zarówno nowym bohaterom, jak i tym, które pojawiały się w innych produkcjach z uniwersum. Nie wiemy dokładnie, o jakie postacie chodzi, ale możemy spodziewać się ponownego zobaczenia na ekranie kilku ulubieńców fanów. Zdjęcia mają ruszyć na początku 2022 roku. Showrunnerem został Channing Powell, scenarzysta i producent głównego serialu, a nadzór nad projektem będzie sprawował Scott Gimple. Tales of The Walking Dead doczekał się również pierwszego plakatu, który zobaczycie poniżej.

The Walking Dead w ostatnich latach rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Poza głównym serialem powstały również dwa spin-offy, czyli Fear The Walking Dead oraz The Walking Dead: Nowy świat, a w obecnie w produkcji jest opisywany Tales of The Walking Dead, a także wspomniany wyżej serial o Darylu i Carol. Dodatkowo fani uniwersum otrzymają filmową trylogię poświęconą Rickowi Grimes’owi, o której wciąż niewiele wiadomo.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Dorian_Gray
Gramowicz
13/10/2021 19:36
Wicket napisał:

Dla mnie TWD powinno sie skaczyc 5 lat temu , a spin off y sa dobr , ja bym chcial zobaczyc np , jak zaczela sie cala apokalipsa zombie od dnia pierwszego ze szczegulami , bo to co pokazal FTWD bylo zalosne , i fajnie by bylo zobaczyc Negan origin story .

Lepiej by było, jakbyś chciał zobaczyć słownik ortograficzny 😑

sgWojo
Gramowicz
13/10/2021 17:02

Panie niedorozwinięty (RK), co to za jeden ten "Carol"?

Wicket
Gramowicz
13/10/2021 15:33

Dla mnie TWD powinno sie skaczyc 5 lat temu , a spin off y sa dobr , ja bym chcial zobaczyc np , jak zaczela sie cala apokalipsa zombie od dnia pierwszego ze szczegulami , bo to co pokazal FTWD bylo zalosne , i fajnie by bylo zobaczyc Negan origin story .

Norgon
Gramowicz
13/10/2021 13:20

​''ogłoszono osobną produkcję poświęconą przygodom Daryla i Carola'' to brzmi trochę przerażająco nawet dla osób tolerancyjnych.​