Koniec serialu The Walking Dead. Zapowiedziano nowy spin-off z popularnymi bohaterami

Radosław Krajewski
2020/09/09 18:02
0
0

Stacja AMC ogłosiła, że przedłuża The Walking Dead o jeszcze jeden, finałowy sezon. Zapowiedziano również powstanie nowego serialu w uniwersum.

Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanów The Walking Dead. Serial zakończy się na finałowym, jedenastym sezonie, który właśnie został zapowiedziany. Ostatni sezon będzie liczył aż 24 odcinki i tradycyjnie zostanie wyemitowany w dwóch ramówkach: jesiennej w 2021 roku oraz wiosennej w 2022 roku. Dziesiąty sezon, którego finałowy odcinek obejrzymy już 4 października, doczeka się dodatkowych sześciu epizodów, które zostaną wyemitowane na początku 2021 roku. Sympatycy serialu na podstawie komiksów Roberta Kirkmana doczekają się więc jeszcze 30 odcinków swojej ulubionej serii.

Koniec serialu The Walking Dead. Zapowiedziano nowy spin-off z popularnymi bohaterami

Koniec The Walking Dead nie oznacza końca serii. Stacja zapowiedziała powstanie kolejnego spin-offu opowiadającym o dalszych losach Daryla i Carol. To jedyne postacie, które przetrwały od samego początku serialu i najwyraźniej twórcy nie chcą, aby widzowie zbyt szybko się z nimi rozstali. Szczegóły dotyczące nowej serii nie są niestety znane, ale za produkcję odpowiadać będą Angela Kang i Scott Gimple, czyli obecna i były showrunner głównego serialu. Premiera została zaplanowana na 2023 rok.

GramTV przedstawia:

Już w październiku zadebiutuje z pierwszym sezonem najnowszy spin-off serii The Walking Dead: World Beyond, a tydzień później do ramówki stacji powróci wraz z szóstym sezonem Fear the Walking Dead.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!