The Texas Chain Saw Massacre – pierwszy gameplay pokazuje pogoń z piłą za ofiarą

DK
2022/06/14 22:35
0
0

Filmik nie jest długi, ale prezentuje to, co trzeba. A co więcej, twórcy z Fear The Gun potwierdzają, że gra w dniu premiery trafi do Game Passa.

Filmików z nowego projektu od twórców Friday the 13th było do tej pory niewiele. W połowie maja pokazywaliśmy wideo, które dowodziło temu, że growa adaptacja wiernie odzwierciedli realia filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną. Wciąż jednak brakowało jakiegoś – choćby najkrótszego – wideo z rozgrywką. Teraz fani horroru nareszcie się go doczekali – i choć nie jest to długie wideo, to ważne, że jest. Gameplay publikujemy na dole tej wiadomości.

The Texas Chain Saw Massacre – pierwszy gameplay pokazuje pogoń z piłą za ofiarą

Najnowsza gra od Fear The Gun stawia na asymetryczne potyczki w trybie multiplayer. W tytule czterech ocalałych spróbuje przetrwać i umknąć trzem mordercom. Dokładna data debiutu gry nie jest znana, ale twórcy teraz potwierdzili, że horroru należy spodziewać się “gdzieś” w 2023. Masakra trafi na pecety, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One i Series X/S. Co ważne, od momentu premiery tytuł będzie dostępny w usłudze Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Teksańska masakra piłą mechaniczną to seria horrorów, w których centralną postacią jest psychopata Leatherface. Jak nietrudno się domyślić, delikwent ów biega za swoimi ofiarami z tytułowym narzędziem i w bestialski sposób pozbawia ich życia. Początki cyklu sięgają 1974 – i to właśnie na oryginale będzie bazować nadchodząca produkcja.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!