Teksańska masakra piłą mechaniczną – wideo porównuję grę i film z 1974

DK
2022/05/15 16:00
0
0

Growy horror będzie mocno bazował na filmowej produkcji. Zestawione na nagraniu lokacje praktycznie nie różnią się od siebie.

Studio Fear The Gun udostępniło w internecie trailer, na którym porównało parę miejsc z filmu Texas Chainaw Massacre z 1974 z lokacjami z nadchodzącej produkcji wideo. Gra wygląda tu nieźle – choć oczywiście wciąż czekamy na pełnoprawny gameplay. Ale dzięki temu przynajmniej wiemy, że horror od Fear The Gun będzie wiernie odzwierciedlać realia filmowe. Nagranie pokazujemy na dole newsa.

Teksańska masakra piłą mechaniczną – wideo porównuję grę i film z 1974

Najnowsza produkcja od autorów Friday the 13th ma zaoferować asymetryczną rozgrywkę multiplayer. W tytule czterech ocalałych spróbuje przetrwać i umknąć trzem mordercom. Jeśli natomiast chodzi o datę premiery, to gry należy spodziewać się w 2023.

Teksańska masakra piłą mechaniczną to seria horrorów, w których główną postacią jest psychopata o ksywce Leatherface. Delikwent ów biega za swoimi ofiarami – głównie nastolatkami – z tytułowym narzędziem i w bestialski sposób pozbawia ich życia. Początki cyklu sięgają 1974 – i to właśnie na oryginale będzie bazować nadchodząca gra.

GramTV przedstawia:

W 2022 Netflix zrobił własny film z Leatherfacem, który stanowi niejako bezpośrednią kontynuację pierwszego filmu z serii. Nie jest wykluczone, że produkcja Netfliksa doczeka się sequela – reżyser David Blue Garcia ma już nawet parę pomysłów na kolejny film.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!