The Sims 4 oficjalnie za darmo! EA zaprasza na pokaz

DK
2022/09/14 17:31

Gra zadebiutuje wkrótce w modelu free-to-play i będzie dostępna zarówno na PC, jak i konsolach.

Od paru godzin w internecie huczy od plotek, jakoby The Sims 4 po ośmiu latach od premiery miało przejść na model free-to-play. Teraz EA oficjalnie potwierdziło tę wiadomość – “podstawka” będzie dostępna bezpłatnie od 18 października. W czwartą część legendarnej serii pograją zarówno pecetowcy (poprzez aplikację EA, Origin i Steama), jak i posiadacze konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S.

The Sims 4 oficjalnie za darmo! EA zaprasza na pokaz

The Sims 4 – plany rozwoju gry i pokaz

To jeszcze nie koniec wieści, jakie ma dla fanów “Simsów” Electronics Arts – studio zapowiada dalsze prace nad rozwijaniem produkcji. W oficjalnym komunikacie czytamy:

Ponieważ gra The Sims 4 będzie dostępna za darmo, nasz zespół jeszcze bardziej poświęci się tworzeniu nowych, znaczących doświadczeń w The Sims 4 dla naszych graczy. Dzięki temu w przyszłości pojawią się kolejne Pakiety, Kolekcje oraz zawartość do Ekspresowej Dostawy The Sims.

GramTV przedstawia:

Aby dowiedzieć się więcej na temat planów wydawcy, trzeba będzie wziąć udział w specjalnym pokazie Behind the Sims Summit, który odbędzie się 18 października 2022 o godzinie 10:00 czasu polskiego. Stream można śledzić za pośrednictwem kanałów The Sims na YouTube i Twitchu. Swoją drogą, chyba nikt nie zaprzeczy, że “czwóreczka” jest już trochę leciwa. Na pewno fani woleliby usłyszeć o nowej odsłonie serii niż o rozwijaniu gry sprzed ośmiu lat. Ale na to się na razie nie zanosi.

Komentarze
1
SebekPL2
Gramowicz
15/09/2022 11:11

Jak dla mnie oznacza to, że szukają sposobu na wydojenie tej gry do cna poprzez zachęcenie osób co jeszcze w to nie grały do sprawdzenia podstawki i potem zakupu dlc a potem pewnie zapowiedzą simsy 5 i koło sie zamyka.