The Sims 4: Wiejska sielanka zapowiedziane. Uprawy i hodowla zwierząt

Maria Wawrzyniak
2021/06/11 18:30

Electronic Arts ujawniło najnowsze rozszerzenie do gry The Sims 4. Dodatek pod tytułem Wiejska sielanka pozwoli nam na hodowanie zwierząt i uprawę roślin.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiciele Electronic Arts ujawnili nowe rozszerzenie do gry The Sims 4 pod tytułem Wiejska sielanka. Dodatek zadebiutuje 22 lipca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jak nietrudno się domyślić, nasi Simowie zostaną prawdziwymi farmerami; wśród najważniejszych nowości znajdziemy bowiem uprawę własnych warzyw (jak chociażby dyni) oraz hodowlę zwierząt (na zwiastunie zobaczyliśmy lamy, krowy, kurczaki oraz króliki).

Zapowiada się ciekawie. Przypomnijmy, że The Sims 4 zadebiutowało na rynku we wrześniu 2014 roku na komputerach osobistych. Trzy lata później gra pojawiła się na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
11/06/2021 19:16

Ta gra wygląda już jak g***o. Dla jasności - grywam w gry i starsze i takie, które wyglądają gorzej. Ale tylko EA potrafi wydawać N-ty dodatek do 7-letniej podstawki, zamiast wypuścić kolejną część i kroić za to grubą kasę.