The Sims 4 z nowościami. Electronic Arts prezentuje letni rozkład jazdy

Maria Wawrzyniak
2021/05/19 16:30
0
0

Przedstawiciele firmy Electronic Arts zaprezentowali plany rozwoju na najbliższe dwa miesiące – gra doczeka się sporej ilości nowej zawartości w postaci różnych dodatków.

Na oficjalnym koncie marki The Sims na Twitterze przedstawiciele Electronic Arts opublikowali (podajemy za serwisem Game Rant) grafikę prezentującą dość ogólnie, co trafi do gry The Sims 4 w okresie letnim bieżącego roku. Społeczność może spodziewać się zarówno darmowej, jak i płatnej zawartości. W ciągu najbliższych miesięcy mamy otrzymać nowy zestaw akcesoriów oraz przedmiotów, pakiet rozgrywki dodający nową karierę, trzy aktualizacje podstawowej wersji gry oraz duży dodatek inspirowany naturą.

Wczytywanie ramki mediów.

W zeszłym tygodniu zapowiedziano Court Oasis Kit, czyli mniejszy dodatek wzbogacający grę o elementy inspirowane marokańską kulturą, który zadebiutował wczoraj. Oprócz tego w The Sims 4 mają pojawić się nowe wydarzenia. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać!

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że The Sims 4 zadebiutowało na rynku we wrześniu 2014 roku na komputerach osobistych. Trzy lata później gra pojawiła się na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!