Nowy dodatek do The Sims 4 pozwoli zostać właścicielem nieruchomości

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/06 14:45
0
0

Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało nowy dodatek do popularnego symulatora życia.

Przedstawiciele studia Electronic Arts zapowiedzieli kolejny dodatek do gry The Sims 4 pod tytułem Do wynajęcia. Jak sugeruje sama nazwa, główną atrakcją będzie możliwość wynajmowania mieszkań. Poniżej znajdziecie najważniejsze szczegóły oraz zwiastun towarzyszący zapowiedzi.

Nowy dodatek do The Sims 4 pozwoli zostać właścicielem nieruchomości

The Sims 4: Do wynajęcia – zapowiedź nowego dodatku

Otwórz się na nowe możliwości wynajmu w malowniczym świecie Tomarangu! Poznaj otoczenie jako właściciel lub lokator – naprawiaj media, rozprawiaj się z niesfornymi sąsiadami, stwórz społeczność i zarządzaj nawet kilkoma mieszkaniami na wynajem.

W The Sims 4 Do wynajęcia Dodatek gracze będą mogli budować i urządzać różnorodne mieszkania, w tym kamienice, dupleksy i apartamenty! Gracze odkryją, że dzięki sąsiadującym ze sobą mieszkaniom mogą powstać jedne z najbardziej harmonijnych relacji, które albo zbliżą do siebie społeczność, albo ją podzielą!

GramTV przedstawia:

Po raz pierwszy w historii serii mamy do czynienia z bezpośrednią inspiracją Azją Południowo-Wschodnią – dodatek został bowiem osadzony w Tomarangu, czyli krainie bazującej głównie na Tajlandii. Do wynajęcia pozwoli graczom budować zupełnie nowy typ praceli, która będzie możliwa do podzielenia na kilka rodzin. Życie w jednej z takich parceli umożliwi wchodzenie w dodatkowe interakcje z sąsiadami, korzystanie z przestrzeni publicznej czy nawet włamywanie się i podsłuchiwanie.

Oprócz tego będziemy mogli zostać właścicielem nieruchomości, co będzie oczywiście nowym sposobem na zarobek. Nasz sim będący takim właścicielem będzie musiał dbać o utrzymanie odpowiedniego stanu budynku. Na sam koniec warto dodać, że dodatek wprowadzi 4 nowe aspiracje i 5 cech charakteru.

Do wynajęcia ma zadebiutować na rynku 7 grudnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!