The Quarry – nowa opcja jeszcze bardziej uprzykrzy życie graczom

DK
2022/08/11 16:20

Świeża aktualizacja trafiła do produkcji.

Najnowszy horror od Supermassive Games ukazał się 10 czerwca 2022. Niebawem twórcy mają zamiar przekazać graczom kolejną część The Dark Pictures, ale na razie nic nie wskazuje na to, by zapomnieli o swoim ostatnim dziecku. Wcześniej do The Quarry trafił długo wyczekiwany tryb multi, natomiast teraz nowa aktualizacja wnosi napisy w kolejnych językach i dodatkową opcję dla Quick Time Events.

Wspomniane sekwencje były zmorą dla osób, które nie mają nadprzeciętnego refleksu, w związku z czym w The Quarry już od premiery można było włączyć pewne ułatwienia. Jeśli jednak istniejące parametry QTE były dla Was za łatwe, to teraz macie okazję sprawdzić się w sekwencjach o hardkorowym poziomie trudności.

The Quarry – platformy i fabuła

Tytuł jest dostępny na PC i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Wcielamy się w dziewięciu młodych opiekunów obozu letniego i organizujemy imprezę na zakończenie sezonu. A z racji tego, że jest to horror, gdy zapada zmrok, sprawy zaczynają się nieco komplikować. Okazuje się, że gdzieś w lesie czyha na nas prawdziwe zło, któremu musimy stawić czoła.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!