The Plucky Squire, które pierwszą zapowiedzią skradło serca graczy na nowym trailerze

Jakub Smolak
2024/02/25 16:30
0
0

Gra pokazana została po raz pierwszy na Devolver Direct w 2022 roku i przez wiele osób była uważana za najciekawszą zapowiedź.

Według pierwszych zapowiedzi The Plucky Squire miało zadebiutować na rynku w 2023 roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że twórcy z All Possible Futures i ekipa wydawnicza Devolver Digital przecenili swoje możliwości i potrzebują więcej czasu na dokończenie produkcji. Nie chcą jednak, by gracze zapomnieli o tym niezwykle ciekawie zapowiadającym się tytule, dlatego oddali w ich ręce nowy trailer. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym wideo, które skupia się na prezentacji rozgrywki.

The Plucky Squire, które pierwszą zapowiedzią skradło serca graczy na nowym trailerze

The Plucky Squire sprawia wrażenie ciekawej propozycji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych graczy

Głównym bohaterem The Plucky Squire jest Piórek, a fabuła gry będzie rozgrywać się w książce. Uroczy wojownik przemierza jej kolejne strony w poszukiwaniu przygód. Pomaga mieszkańcom w opałach i walczy z nikczemnymi bestiami. Wszystko w dwuwymiarowym i bardzo skromnym wydaniu. Mały rycerz pewnego dnia odkrywa jednak, że świat nie kończy się na książce. Po zeskoczeniu z jednej ze stron, znajduje się w dziecięcym pokoju, gdzie czekają na niego zupełnie nowe wyzwania.

Gdy nikczemny Marudziej uświadamia sobie, że jako czarnemu charakterowi pisane jest mu wieczne przegrywanie w walce z siłami dobra, wyrzuca bohaterskiego Piórka z książki, na zawsze zmieniając bieg historii. Aby ocalić przyjaciół przed mroczną mocą Marudzieja i przywrócić szczęśliwe zakończenie, Piórek musi zmierzyć się z wyzwaniami innymi niż wszystko, co do tej pory widział – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

The Plucky Squire to platformówka akcji, w której gracz weźmie udział w emocjonujących przygodach, dziejących się w dwóch wymiarach. Ciągła zmiana perspektywy pomiędzy 2D i 3D ma być jedną z głównych atrakcji gry. Twórcy z All Possible Futures przygotowali wiele ciekawych zadań, a produkcja przyciąga uwagę dzięki interesującej oprawie i kreatywności w projekcie świata.

Niestety dalej nie znamy dokładnej daty premiery The Plucky Squire, ale twórcy zapowiadają, że gra zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. Wiemy natomiast, że gra tworzona jest z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!