The Outer Worlds ze sporym ulepszeniem. Studio zapowiedziało nową edycję

Wincenty Wawrzyniak
2023/02/27 18:45
0
0

Przedstawiciele studia Obsidian Entertainment oficjalnie zapowiedzieli The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, czyli dość mocno ulepszoną wersję gry z 2019 roku.

Przychodzimy z interesującą wiadomością szczególnie dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w grę The Outer Worlds i chcieliby ją sprawdzić ze wszystkimi poprawkami. Przedstawiciele studia Obsidian Entertainment oficjalnie zapowiedzieli The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition. Zdaniem deweloperów jest to najlepszy sposób na to, żeby doświadczyć The Outer Worlds – z tej okazji opublikowano dziś zwiastun nowej edycji.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition zapowiedziane

Gracze mogą liczyć na poprawę oprawy graficznej – produkcja ma działać w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę na konsolach. Otrzymamy ulepszone tekstury, lepsze oświetlenie wolumetryczne czy też dodatkowe animacje, a także ogólną poprawę wydajności. Co ciekawe, zdecydowano się podnieść poziom doświadczenia głównego bohatera, co pozwoli na więcej możliwości rozwijania jej.

Zła wiadomość jest taka, że aktualizacja do nowej wersji nie będzie darmowa – ulepszenie ma kosztować około 38 złotych (7,99 euro) w przypadku posiadania podstawowego wydania gry oraz dwóch płatnych dodatków: Peril on Gorgon i Murder on Eridanos. Na koniec warto zaznaczyć, że The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition ma zadebiutować 7 marca bieżącego roku na komputerach osobistych (w sklepach Steam, GOG i Epic Games Store) oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!