The Marvels na nowych zdjęciach. Kim jest główna antagonistka?

Radosław Krajewski
2023/08/12 19:00
0
0

Pojawiły się nowe zdjęcia z nadchodzącego filmu Marvela.

Disney nie przewiduje opóźnień w premierze The Marvels, czyli ostatniego tegorocznego filmu z uniwersum. Premiery możemy się spodziewać w listopadzie, więc powoli studio musi rozkręcić kampanię marketingową wokół tytułu. Na dobry początek otrzymaliśmy dwa nowe zdjęcia, na których możemy zobaczyć główną bohaterkę, czyli Carol Danvers, a także antagonistkę Dar-Benn.

The Marvels na nowych zdjęciach. Kim jest główna antagonistka?

Nowe zdjęcia z The Marvels

Producentka Mary Livanos ujawniła kilka nowych szczegółów dotyczących złoczyńcy. Grana przez Zawe Ashton postać stoi na czele odrodzonego nowego Imperium Kree, po tym, jak Kapitan Marvel doprowadziła do zmian w szeregach tej rasy. Jak łatwo się domyśleć, Dar-Benn będzie szukała zemsty na oprawczyni jej rasy.

Dar-Benn reprezentuje nową erę Imperium Kree po katastrofalnym spotkaniu z Kapitanem Marvelem w przeszłości. Więc Dar-Benn powstała z popiołów Imperium Kree.

Reżyserką filmu jest Nia DaCosta, twórczyni Candyman i Little Woods. W obsadzie znaleźli się: Brie Larson (Kapitan Marvel), Iman Vellani (Ms. Marvel), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill), Randal Park (Jommy Woo), Jude Law (Yon-Rogg) oraz Zawe Ahston, Shamier Anderson i Seo-Joon Park.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że The Marvels zadebiutuje dopiero 10 listopada 2023 roku.

Nowe zdjęcia z The Marvels, The Marvels na nowych zdjęciach. Kim jest główna antagonistka?
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!