The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim z nową grafiką. Powrót znanej bohaterki

Radosław Krajewski
2022/06/15 15:30

Otrzymaliśmy kolejne spojrzenie na nadchodzący film anime z Władcy Pierścieni.

Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim. Deadline ujawnił, że w oryginalnej ścieżce dźwiękowej swoich głosu użyczą Brian Cox (Sukcesja), Gaia Wise (Piknik z niedźwiedziami), Luke Pasqualino (Snowpiercer), oraz Miranda Otto (Władca Pierścieni: Powrót króla), która powróci do roli Éowiny. Wraz z ogłoszeniem pierwszych osób w obsadzie, studio zaprezentowało również nową grafikę koncepcyjną, która prezentuje samotnego mężczyznę przed bramą oszronionego pałacu, stojącego na trupach poległych wrogów. Poprzednie grafiki trafiły do sieci w lutym bieżącego roku. Najnowszą grafikę zobaczycie poniżej.

The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim z nową grafiką. Powrót znanej bohaterki

The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim skoncentruje się na opowiedzeniu historii Helma Hammerhanda, potężnego króla Rohanu. W filmie zostanie przedstawiona legendarna bitwa z Dunledingami, która ukształtowała świat Śródziemia. Film rozszerzy tamte wydarzenia z Helmowego Jaru, zagłębiając się w życie Hammerhanda i jego krwawy okres panowania. Akcja osadzona została na 183 lata przed wydarzeniami z Drużyny Pierścienia i rozgrywa się w trzeciej erze.

Nagły atak Wulfa, sprytnego i bezwzględnego lorda Dunlendingów, szukającego zemsty za śmierć swojego ojca, zmusza Helma i jego lud do podjęcia odważnej i ostatniej próby obrony w starożytnej twierdzy Hornburg – potężnej fortecy, która później stanie się znana jako Helmowy Jar. Znajdując się w coraz bardziej rozpaczliwej sytuacji, Hera, córka Helma, musi wezwać siły, by poprowadzić opór przeciwko śmiertelnemu wrogowi, który chce ich unicestwić.

GramTV przedstawia:

Animowany film z Władcy Pierścieni zadebiutuje 12 kwietnia 2024 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!