The Last of Us Remake na oficjalnym porównaniu. Twórcy pokazują kolejne zmiany

Mikołaj Ciesielski
2022/08/05 07:30

Deweloperzy ze studia Naughty Dog znów prezentują, czego gracze mogą spodziewać się po odświeżonej wersji przygód Joela i Ellie.

Premiera The Last of Us Part 1 za niecały miesiąc. Nic więc dziwnego, że Naughty Dog prezentuje kolejne materiały związane ze wspomnianą produkcją. Niedawno mieliśmy bowiem okazję zobaczyć obszerny gameplay z odświeżonej wersji przygód Joela i Ellie, a tymczasem wczoraj deweloperzy opublikowali nowe wideo, które zestawia nadchodzący remake z oryginałem. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Naughty Dog prezentuje jazdę konną w The Last of Us Remake

Najnowsze porównanie od Naughty Dog nie skupia się na postaciach (wcześniej twórcy prezentowali bowiem m.in. odświeżone modele Joela i Tess), ale na jeździe konnej i związanych z nią animacjach. Wspomniany element rozgrywki prezentuje się zdecydowanie bardziej naturalnie i wygląda podobnie do tego, co mieliśmy okazję widzieć w The Last of Us 2.

Naughty Dog po raz kolejny pokazuje także, że w The Last of Us Remake zobaczymy znacznie bardziej szczegółowy i autentyczny świat. Dotyczy to zarówno różnego rodzaju elementów otoczenia i roślinności, jak i samego oświetlenia. Rzućcie okiem na wideo i oceńcie sami.

Na koniec przypomnijmy, że The Last of Us Part 1 zadebiutuje na konsolach PlayStation 5 dokładnie 2 września bieżącego roku. Warto również pamiętać, że w późniejszym terminie odświeżone przygody Joela i Ellie trafią także na komputery osobiste. Niestety na ten moment nie znamy daty premiery pecetowej wersji gry.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!