The Last of Us imponuje rozmachem. Nagranie z planu pokazuje scenę akcji

Radosław Krajewski
2022/05/16 14:40

Ciekawe rzeczy działy się ostatnio na planie serialu od HBO.

Prace na planie The Last of Us wciąż trwają i nie wygląda na to, żeby zmierzały do końca. Twórcy mają sporo czasu, gdyż serial nie zadebiutuje w tym roku na HBO Max. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć kolejne ujęcia na zniszczone miasto, a także ujęcia ze szpitala, do którego w pewnym momencie przenosi się akcja gry. Produkcja zagwarantuje również wiele scen akcji, a jedną z nich możemy zobaczyć na poniższych zdjęciach i nagraniach.

The Last of Us imponuje rozmachem. Nagranie z planu pokazuje scenę akcji

Nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć zza kulis tak dużej sceni akcji z udziałem pojazdów i wielu statystów. Poniższe filmy pokazują, że ostatnio na planie działo się dużo. W tej konkretniej scenie nie brali udziału główni bohaterowie, ale jak możemy zobaczyć, nawet bez ich udziału scena prezentuje się widowiskowo. Wszystkie nowe materiały z The Last of Us znajdziecie poniżej.

W obsadzie znajdują się: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Nico Parker (Sarah Miller), Merle Dandridge (Marlena), Anna Torv (Tess), Jeffrey Pierce (Perry), Murray Bartlett (Frank) i Con O'Neil (Bill).

GramTV przedstawia:

Premiera The Last of Us nie jest jeszcze znana. Serial zadebiutuje z pierwszym sezonem najwcześniej w pierwszej połowie 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!