Kolejne ujęcia na apokaliptyczne miasto w The Last of Us. Długi film z planu

Radosław Krajewski
2022/05/06 10:55
0
0

Do sieci trafiły kolejne materiały z The Last of Us, na których możemy zobaczyć, jak prezentuje się zrujnowane przez apokalipsę miasto.

Prace na planie The Last of Us wciąż trwają. Miesiąc temu mieliśmy okazję zobaczyć kilka nowych filmów i zdjęć z produkcji, które ukazały głównych bohaterów. Tym razem otrzymaliśmy możliwość podejrzenia, jak twórcy kręcą jedną ze scen. Trwający ponad dwie minuty materiał pokazuje nocne zdjęcia, w której wykorzystano wojskowe samochody. Wokół nich wiwatują ludzie, a nawet pojawiają się sztuczne ognie. Nie zabrakło również kolejnych zdjęć pokazujących zniszczone przez apokalipsę samochody. Wszystkie nowe materiały z planu The Last of Us zobaczycie poniżej.

Kolejne ujęcia na apokaliptyczne miasto w The Last of Us. Długi film z planu

W obsadzie znajdują się: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Nico Parker (Sarah Miller), Merle Dandridge (Marlena), Anna Torv (Tess), Jeffrey Pierce (Perry), Murray Bartlett (Frank) i Con O'Neil (Bill).

GramTV przedstawia:

Premiera The Last of Us nie jest jeszcze znana. Serial zadebiutuje z pierwszym sezonem najwcześniej w pierwszej połowie 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!