The Last Case of Benedict Fox – polska gra o chudym detektywie na gameplayu

DK
2022/08/25 21:40
0
0

Dlaczego Benedict chudł? Bo dużo biegał...

Na tegorocznych targach Gamescom nie brakuje polskich tytułów. Niedawno pisaliśmy chociażby o city builderze Floodland czy przygodowej grze akcji z Babą Yagą BLACKTAIL. Natomiast teraz przyszedł czas na rozgrywkę z side-scrollera The Last Case of Benedict Fox. Wideo prezentuje główne mechaniki w produkcji. Filmik zobaczycie na dole tej wiadomości.

The Last Case of Benedict Fox – polska gra o chudym detektywie na gameplayu

Główną postacią w grze będzie szczupły jak patyczak detektyw Benedict Fox, który dogadując się z demonem, nabywa nadnaturalnych umiejętności. Dzięki tym zdolnościom zejdziemy do zaświatów i będziemy eksplorować wspomnienia ofiar morderstw. A poza tym mamy też walczyć z nieprzyjaznymi demonami i rozwiązywać zagadki środowiskowe, co zresztą ładnie pokazano na poniższym materiale. Fajnie to wygląda.

Data debiutu The Last Case of Benedict Fox

Premiera The Last Case of Benedict Fox odbędzie się w przyszłym roku. Na razie nie znamy jeszcze ostatecznego terminu debiutu – ujawniono jedynie, że gra ukaże się już na wiosnę. Produkcja trafi na komputery (poprzez Steama i Epic Games Store) i konsole Xbox Series X/S. Co ważne, Benedict pojawi się w usłudze Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!