FGS 2023: The Last Case of Benedict Fox na pełnym akcji i klimatu zwiastunie

Mikołaj Ciesielski
2023/03/24 07:50

Produkcja studia Plot Twist zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu.

Pod koniec lutego mieliśmy okazję zobaczyć fabularny zwiastun The Last Case of Benedict Fox. Nadchodząca produkcja polskiego studia Plot Twist – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – pojawiła się również na Future Games Show Spring Showcase 2023. W trakcie wydarzenia gracze mieli okazję zobaczyć nowy gameplay trailer ze wspomnianego tytułu, który ma szansę zostać przysłowiowym czarnym koniem 2023 roku.

FGS 2023: The Last Case of Benedict Fox na pełnym akcji i klimatu zwiastunie

Studio Plot Twist prezentuje kolejny gameplay trailer z gry The Last Case of Benedict Fox

Najnowszy zwiastun The Last Case of Benedict Fox składa się niemal w całości z fragmentów rozgrywki. Gracze mogą więc po raz kolejny sprawdzić, jak produkcja studia Plot Twist prezentuje się w akcji. Sam materiał pokazuje natomiast kilka klimatycznych lokacji, a także dynamiczne starcia ze zróżnicowanymi oponentami. Trzeba przyznać, że całość zapowiada się naprawdę interesująco. Rzućcie okiem na trailer na dole wiadomości i oceńcie sami.

Odkryj tajemnice starej rezydencji, w której zginęło małżeństwo, a ich dziecko zaginęło. Daj się wciągnąć w mroczną, ale jednocześnie intymną intrygę, która sprawi, że zmierzysz się z rodzinnymi demonami — zarówno w przenośni, jak i dosłownie! – informuje opis gry na stronie Xbox.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Last Case of Benedict Fox powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja studia Plot Twist zadebiutuje na rynku 27 kwietnia 2023 roku i tego samego dnia trafi również do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy też do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry w wersji na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!