The Last Case of Benedict Fox – polska gra błyszczy na fabularnym zwiastunie

Mikołaj Ciesielski
2023/02/20 08:00

Studio Plot Twist przypomina o nadchodzącej premierze swojej produkcji.

The Last Case of Benedict Fox – polska gra błyszczy na fabularnym zwiastunie

Na początku bieżącego miesiąca poznaliśmy dokładną datę premiery gry The Last Case of Benedict Fox od polskiego studia Plot Twist. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Rodzimy deweloper przygotował bowiem kolejny zwiastun swojej produkcji. Najnowszy materiał promocyjny ma za zadanie wprowadzić graczy w historię, którą będą mieli okazję zgłębić w trakcie rozgrywki.

Nowy zwiastun The Last Case of Benedict Fox skupia się na historii i prezentacji rozgrywki

Zwiastun pozwala także przyjrzeć się zróżnicowanym lokacjom, które gracze odwiedzą w The Last Case of Benedict Fox. W materiale nie zabrakło również miejsca na fragmenty rozgrywki prezentujące starcia z oponentami. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze, a produkcja polskiego studia Plot Twist ma szansę zostać przysłowiowym czarnym koniem 2023 roku. Rzućcie okiem na trailer na dole wiadomości i oceńcie sami.

Zanurz się w pokręconym świecie tajnych organizacji, zakazanych rytuałów i morderstw dokonanych z zimną krwią. Wejdź w świadomość ofiar, aby zbadać ich wspomnienia w poszukiwaniu poszlak. Zajmij się ostatnią sprawą Benedicta Foxa, samozwańczego detektywa związanego ze swoim demonicznym towarzyszem – informuje opis gry na stronie Xbox.

Na koniec przypomnijmy, że The Last Case of Benedict Fox powstaje z myślą o komputerach osobistych, a także konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja studia Plot Twist zadebiutuje na rynku 27 kwietnia i tego samego dnia trafi również do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy też do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry w wersji na PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!