The Elder Scrolls VI wciąż znajduje się w fazie preprodukcji? To może potrwać

Maria Wawrzyniak
2022/01/24 18:45
5
0

Jeśli wierzyć informacjom z profilu pracownika Bethesdy w serwisie LinkedIn, The Elder Scrolls VI wciąż może znajdować się w fazie preprodukcji.

Jak podaje między innymi serwis PCGamesN, w serwisie LinkedIn na profilu Fanny Manset – pracowniczki w studio Bethesda Software w dziale HR – gra The Elder Scrolls VI wciąż znajduje się w fazie preprodukcji. Możemy więc przyjąć, że do premiery jeszcze bardzo długa droga. Informacje zostały znalezione przez użytkownika o pseudonimie Timur222, który jest znany jako redaktor Wikipedii oraz branżowy insider.

Wczytywanie ramki mediów.

TES VI pojawiło się między innymi na pokazie Xbox & Bethesda Showcase podczas ubiegłorocznych targów E3. Wówczas dowiedzieliśmy się, że Starfield zadebiutuje 22 listopada 2022 roku, a The Elder Scrolls IV ma ukazać się na rynku po Starfieldzie. Prawdopodobnie dopiero wtedy produkcje ruszą pełną parą.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Sanders-sama
Gramowicz
25/01/2022 11:39

Dopóki idioci będą kupować kolejne reedycje Skyrima, dopóty Todd nie ukończy TES VI, proste.

Szkoda tylko Skyrim Grandma, bo nie zobaczy siebie w grze.

Kafar
Gramowicz
25/01/2022 08:38

To że zapowiedzieli grę w 2018 a nic nie mieli to jest jedno, norma w tej branży, norma do której niestety frajerscy gracze się przyzwyczaili. Jednak co innego jest że robi się jedną grę a druga w tym czasie jest w pre produkcji. Pre-produkcja w gatunku cRPG jest dość duża, to tu między innymi pisze się dialogi już i tworzy fabułę, by programiści i graficy wiedzieli co robić. Po premierze Starfielda myślę że spokojnie kwestia max 2/3 lat i będzie TES: 6

Headbangerr
Gramowicz
24/01/2022 23:23

To potwierdza tylko, co właściwie było wiadomo od początku: w momencie, gdy publikowali teaser w 2018 roku, tak naprawdę nie mieli jeszcze nic. Sklepali tylko kilka sekund CGI na szybko, żeby ludzie się odczepili.
Trwa Wczytywanie