Takiego intro w Skyrim jeszcze nie widzieliście. Komiczny błąd na początku gry

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/23 19:45
0
0

Jeden z graczy napotkał komiczny błąd już na samym początku nowej przygody w grze.

Jeden z graczy The Elder Scrolls V: Skyrim podzielił się niedawno bardzo zabawnym klipem, który pokazuje legendarne intro w wersji, której jeszcze nie widzieliście. Okazuje się bowiem, że produkcja studia Bethesda Softworks może doświadczyć komicznego błędu już na samym początku nowej przygody.

Takiego intro w Skyrim jeszcze nie widzieliście. Komiczny błąd na początku gry

Takiego intro w Skyrim jeszcze nie widzieliście

Początek gry The Elder Scrolls V: Skyrim znają chyba wszyscy, nawet osoby, które nigdy w ten tytuł nie grały. Jednak użytkownik charger03 podzielił się na forum Reddit dość zabawnym błędem, który sprawił, że znajdując się jeszcze w wozie, grający widzi, jak żołnierze Imperium chroniący bramy w Twierdzy Helgen zaczynają strzelać z łuku do absolutnie niczego niepodejrzewającego Ulfrica Gromowładnego. Dwie strzały wbijają się w jego głowę, jedna trafia także drugiego NPC-a. Komicznym aspektem jest tutaj definitywnie fakt, że nikt na to wszystko nie reaguje.

Na ten moment nie wiadomo, dlaczego coś takiego w ogóle miało miejsce i skąd mógł wziąć się taki błąd. Być może charger03 nie będzie jedynym, który tego błędu doświadczy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!