The Callisto Protocol do sprawdzenia za darmo dla abonentów PS Plus Premium

Mikołaj Ciesielski
2023/07/07 11:35
1
0

Klienci Sony mogą przetestować jedną z najgłośniejszych premier 2022 roku.

Kilka miesięcy temu w sieci pojawiła się informacja, że The Callisto Protocol nie spełniło oczekiwań wydawcy pod względem wyników sprzedaży. Krafton oraz deweloperzy ze studia Striking Distance najwyraźniej chcą jednak przekonać graczy do swojej produkcji. Gra doczekała się bowiem wersji demonstracyjnej, z którą mogą zapoznać się wybrani użytkownicy konsol PlayStation 4 i PlayStation 5.

The Callisto Protocol do sprawdzenia za darmo dla abonentów PS Plus Premium

Demo The Callisto Protocol już dostępne w PlayStation Plus Premium

Demo The Callisto Protocol zostało bowiem udostępnione w ramach PlayStation Plus Premium. Wspomniany plan abonamentowy Sony pozwala zapoznać się z pierwszą godziną gry. Być może to niezbyt wiele, ale niewykluczone, że 60 minut pomoże niezdecydowanym graczom podjąć odpowiednią decyzję w kwestii zakupu gry.

GramTV przedstawia:

Warto dodać, że obecnie abonenci PlayStation Plus Premium mogą cieszyć się również wersjami demonstracyjnymi m.in. takich tytułów jak A Plague Tale: Requiem, Cyberpunk 2077, Dying Light 2: Stay Human, God of War: Ragnarok, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga czy też The Last of Us Part 1.

Na koniec przypomnijmy, że The Callisto Protocol dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Striking Distance, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja The Callisto Protocol – klasyk survival horrorów w sosie z autorskich błędów.

Komentarze
1
maszynypancerne
Gramowicz
09/07/2023 22:44

Nie potrzeba sprawdzać, grane było w starego dead space, jak ktoś lubi pieczywo z mikrofali to jasne.