The Boys otrzyma jeszcze jeden spin-off. Serial zabierze nas w ciekawe miejsce

Radosław Krajewski
2023/11/29 10:15
0
0

Poznamy superbohaterów z innych krajów?

Po wielkim sukcesie Pokolenia V Amazonowi nie pozostało nic innego, jak przedłużyć serial na drugi sezon. W przygotowaniu jest także czwarta seria głównego serialu, czyli The Boys, która niedawno otrzymała pierwsze plakaty z głównymi bohaterami. Uniwersum The Boys wciąż się rozrasta i właśnie zapowiedziano jeszcze jeden spin-off, którego akcja tym razem będzie rozgrywać się poza terenem Stanów Zjednoczonych.

The Boys otrzyma jeszcze jeden spin-off. Serial zabierze nas w ciekawe miejsce

The Boys: Mexico – Amazon zapowiedział kolejny spin-off

Niezatytułowany jeszcze serial zabierze nas do Meksyku. Będzie to hiszpańskojęzyczna produkcja oparta na komiksach Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Scenarzystką The Boys: Mexico został Gareth Dunnet-Alcoocer, który wcześniej pracował nad Blue Beetle dla DC. Producentami będą Erik Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver oraz Neal H. Moritz i Pavun Shetty, którzy produkują również główny serial. Źródła zbliżone do produkcji podają, że aktorzy Diego Luna i Gael Garcia Bernal będą producentami wykonawczymi. Nie wiadomo, czy również wystąpią w serialu.

Żadne szczegóły dotyczące The Boys: Mexico nie są na razie znane. Nie wiemy, czy będzie to regularna seria, czy też Amazon tym razem szykuje miniserial.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że będzie to trzeci spin-off The Boys. Pierwszym było animowane Chłopaki przedstawiają: Czyste zło, które zadebiutowało w marcu 2022 roku. Ostatnio mieliśmy okazję oglądać Pokolenie V, które będzie regularnie rozwijane obok głównej serii.

Data premiery The Boys: Mexico na platformie Prime Video nie jest na razie znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!