Gen V będzie kontynuowany. Amazon zamówił drugi sezon spin-offu The Boys

Radosław Krajewski
2023/10/20 10:30
1
0

Uniwersum The Boys rozrasta się.

Amazon pewny jest swojego serialu ze świata The Boys i już w połowie pierwszego sezonu ogłosili zamówienie na drugi sezon. Serial cieszy się wysoką oglądalnością na platformie Prime Video, a opinie fanów są na tyle dobre, że firmie nie pozostało nic innego, jak ruszyć z pracami nad nowymi odcinkami.

Gen V będzie kontynuowany. Amazon zamówił drugi sezon spin-offu The Boys

Gen V oficjalnie z drugim sezonem

Poszerzanie uniwersum The Boys o serial tak odważny jak Gen V było dla nas i naszych wspaniałych partnerów z Sony niesamowitą podróżą. Od naszej pierwszej rozmowy z showrunnerami Michele Fazekasem i Tarą Butters, a także [producentami wykonawczymi] Erikiem Kripke, Evanem Goldbergiem i Sethem Rogenem wiedzieliśmy, że pokolenie V przesunie kolejne granice. Ich bezkompromisowe podejście jest dokładnie tym, co uwielbiają widzowie, i pomogło Gen V stać się serialem numer jeden w Prime Video w ponad 130 krajach. Gen V to najpopularniejszy nowy oryginalny serial Prime Video w 2023 r. i jesteśmy podekscytowani, że nasza niesamowita obsada i ekipa będą nadal opowiadać naszym widzom odważne historie z Gen V – powiedział Vernon Sanders, szef telewizji w Amazon MGM Studios.

GramTV przedstawia:

Uniwersytet Godolkina to jedyna amerykańska uczelni wyłącznie dla młodych superbohaterów (prowadzona przez Vought International). Nowy serial pokazuje szkolenie pierwszego pokolenia superbohaterów, którzy wiedzą o istnieniu Compound V, a tym samym, że ich moce zostały im wstrzyknięte, a nie dane przez Boga. Młodzi, rywalizujący ze sobą bohaterowie wystawiają na próbę swoje fizyczne i moralne granice, rywalizując o bardzo pożądaną najwyższą pozycję w szkolnym rankingu. Szybko przekonują się jednak, że ambicja wiąże się z poświęceniem, a różnica między dobrem a złem nie jest tak wyraźna, jak sądzili. Kiedy na jaw wychodzą mroczne sekrety uniwersytetu, uczniowie muszą zmierzyć się z tym, jakimi bohaterami się staną.

Twórcami serialu są Michele Fazekas i Tara Butters (Hawaii Five-0). W obsadzie znaleźli się: Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas, Marco Pigossi, Clancy Brown, Jason Ritter, Jessie T. Usher, Colby Minifie, Claudia Doumit i P.J. Byrne.

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
20/10/2023 17:18

Nie miałem wielkich oczekiwań ale okazał się to całkiem przyjemny serial w duchu The Boys (czyli groteska, nadmierne eksponowanie genitaliów czy teatralna brutalność :D)