The Boys nie zakończy się szybko? Twórca serii ma wizję na przyszłość

Krzysztof Żołyński
2023/09/12 17:00
0
0

Uniwersum The Boys może się rozwijać i nie należy spodziewać się, że serial zakończy się w najbliższym czasie. Tak przynajmniej uważa jego twórca, Erik Kripke i najwyraźniej ma wsparcie Amazona.

Dyrektor wykonawczy Amazona, Vernon Sanders ujawnił, że odbył mnóstwo rozmów z twórcą serialu, Erikiem Kripke na temat tego, co będzie dalej. Panowie najwyraźniej doszli do porozumienia, że historia ma ogromny potencjał i może być rozszerzana niemal bez końca. Wszystko to wynika z wizji kreatora serialu, który od lat ma pomysł na temat przyszłości tego uniwersum.

The Boys nie zakończy się szybko? Twórca serii ma wizję na przyszłość

The Boys ma potencjał na dużą franczyzę?

Powiem tak: Eric od lat miał wizję tego, do czego to wszystko prowadzi i prowadzimy ciągłe rozmowy na temat tego, co będzie dalej. Wierzymy w Erica, a jeśli będzie on zainteresowany kontynuowaniem tej historii, będziemy pierwszymi w kolejce, którzy zechcą z nim pracować. Kiedy już zaangażowaliśmy się w Gen V, naprawdę chcieliśmy, żeby to była kolejna rzecz. A kiedy już to opublikujemy i będziemy mieli szansę zobaczyć, jak wszyscy na to reagują, możemy zacząć rozmawiać o tym, co będzie dalej, tak jak powiedziałem.

GramTV przedstawia:

Seria o superbohaterach rozszerzyła się już o Gen V, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Powstał także animowany serial Diabolical, a Sanders zdradził, że istnieje duża szansa, że powstanie drugi sezon.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!