Gen V – nowy spin-off The Boys wygląda fantastycznie na finałowym zwiastunie

Radosław Krajewski
2023/09/07 10:30
0
0

Fani superbohaterskiej serii będą zachwyceni.

Amazon zaprezentował ostatni zwiastun Gen V, czyli nadchodzącego spin-offu The Boys, którego premierę zaplanowano na koniec tego miesiąca. W serialu poznamy zupełnie nowych bohaterów, którymi będą nastolatkowie uczący się władać swoimi superbohaterskimi mocami. Możemy więc spodziewać się nietypowego podejścia do gatunku szkolnych dram, co zresztą najlepiej obrazuje poniższy zwiastun, pełen humoru, ale również brutalności. Poniżej znajdziecie zwiastun w polskiej wersji językowej.

Gen V – nowy spin-off The Boys wygląda fantastycznie na finałowym zwiastunie

Uniwersytet Godolkina to jedyna amerykańska uczelni wyłącznie dla młodych superbohaterów (prowadzona przez Vought International). Nowy serial pokazuje szkolenie pierwszego pokolenia superbohaterów, którzy wiedzą o istnieniu Compound V, a tym samym, że ich moce zostały im wstrzyknięte, a nie dane przez Boga. Młodzi, rywalizujący ze sobą bohaterowie wystawiają na próbę swoje fizyczne i moralne granice, rywalizując o bardzo pożądaną najwyższą pozycję w szkolnym rankingu. Szybko przekonują się jednak, że ambicja wiąże się z poświęceniem, a różnica między dobrem a złem nie jest tak wyraźna, jak sądzili. Kiedy na jaw wychodzą mroczne sekrety uniwersytetu, uczniowie muszą zmierzyć się z tym, jakimi bohaterami się staną.

Twórcami serialu są Michele Fazekas i Tara Butters (Hawaii Five-0). W obsadzie znaleźli się: Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas, Marco Pigossi, Clancy Brown, Jason Ritter, Jessie T. Usher, Colby Minifie, Claudia Doumit i P.J. Byrne.

GramTV przedstawia:

Gen V zadebiutuje na Prime Video już 29 września z pierwszymi trzema odcinkami.

Gen V – nowy zwiastun spin-offu The Boys

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!