Test Drive Unlimited: Solar Crown na rozgrywce. Wizyta w salonie i przejażdżka

Mikołaj Ciesielski
2023/09/01 11:55
4
1

Do sieci trafił nowy gameplay trailer z Test Drive Unlimited: Solar Crown.

W połowie lipca mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy gameplay z Test Drive Unlimited: Solar Crown. Deweloperzy potwierdzili wówczas również, że gra – wbrew wcześniejszym zapowiedziom – nie zadebiutuje na rynku w 2023 roku. Dzisiaj natomiast w sieci pojawił się nowy gameplay trailer wspomnianej produkcji. Zainteresowani mają więc kolejną szansę, by sprawdzić, jak Test Drive Unlimited: Solar Crown prezentuje się w akcji.

Test Drive Unlimited: Solar Crown na rozgrywce. Wizyta w salonie i przejażdżka

Test Drive Unlimited: Solar Crown na zwiastunie z fragmentami rozgrywki. Trailer pokazuje wybór auta i przejażdżkę po Hongkongu

Najnowsze fragmenty rozgrywki z Test Drive Unlimited: Solar Crown pokazuję wizytę w salonie samochodowym oraz proces kupna i personalizacji auta. Następnie zwiastun przenosi nas na ulice i zabiera na spokojną przejażdżkę po Hongkongu. Materiał pokazuje też kilka różnych dzielnic i pozwala zobaczyć, jak gra prezentuje się nocą.

Opublikowany dziś gameplay trailer pokazuje ujęcia z wersji alfa Test Drive Unlimited: Solar Crown. Całość już teraz wygląda całkiem nieźle, ale niewykluczone, że deweloperzy ze studia KT Racing dopracują jeszcze poszczególne elementy swojej produkcji przed premierą. Rzućcie okiem na zwiastun na dole wiadomości i oceńcie sami.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Test Drive Unlimited: Solar Crown zmierza wyłącznie na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S. Wersja na Nintendo Switch prawdopodobnie została anulowana. Gra ma zadebiutować na rynku na początku 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak na ten moment znana.

Komentarze
4
grekkor2000
Gramowicz
03/09/2023 08:24

Puchy w miastach zero ludzi. Chyba akcja dzieje się podczas Covid 19.

Christopher
Gość
01/09/2023 22:41
Emiliano666 napisał:

Męczy mnie widok jazdy z lewej strony.

A w Forze horizon 4 grałeś? Naprawdę w grach to nie jest takie straszne na jakie wygląda i szybko się można przyzwyczaić 

Emiliano666
Gramowicz
01/09/2023 19:31

Męczy mnie widok jazdy z lewej strony.
Trwa Wczytywanie