Test Drive Unlimited: Solar Crown na efektownym zwiastunie. Znamy datę premiery

Radosław Krajewski
2024/05/30 10:50
0
0

Firma Nacon zaprezentowała nowy zwiastun nadchodzącej kolejnej odsłony serii Test Drive Unlimited, potwierdzając zbliżającą się premierę gry.

Deweloper Kylotonn/KT Racing oraz wydawca Nacon udostępnili nowy zwiastun z Test Drive Unlimited: Solar Crown, czyli długo oczekiwanej nowej odsłony popularnej serii ścigałek. Produkcję zapowiedziano jeszcze w 2020 roku i przez ten czas studio dołożyło wszelkich starań, aby dopracować grę i rywalizować z największymi tuzami na rynku wyścigów. Od początku bieżącego roku deweloper chętnie dzielił się nowymi szczegółami nowego Test Drive Unlimited, pokazując materiał z eksploracji tropikalnej wyspy. Teraz do sieci trafił nowy zwiastun, który nie tylko pokazuje samochody ścigające się po zróżnicowanych lokacjach, ale także ujawnia datę premiery.

Test Drive Unlimited: Solar Crown na efektownym zwiastunie. Znamy datę premiery

Test Drive Unlimited: Solar Crown – nowy zwiastun i data premiery

Test Drive Unlimited: Solar Crown zadebiutuje na rynku już 12 września 2024 roku. Produkcja ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Osoby, które zdecydują się zamówić grę przedpremierowo, będą mogły rozpocząć zabawę tydzień wcześniej, czyli już od 5 września.

Test Drive Unlimited Solar Crown to styl życia i doświadczenie społeczne, które na nowo definiuje standardy gier wyścigowych z otwartym światem. Samotnie lub z przyjaciółmi zwiedzaj wyspę Hongkong, dokładnie odtworzoną w skali 1:1. Zbieraj wyjątkowe samochody, dostosowuj je w warsztatach i prezentuj swój własny styl, aby dotrzeć do elity konkurencji.

Twórcy obiecują, że Test Drive Unlimited Solar Crown zachowa DNA serii. Chcieli jednak stworzyć współczesną wizję wieloosobowych gier wyścigowych.

Nacon otwiera dywizję od gier wyścigowych

Na tym nie koniec niespodzianek i Nacon ogłosiło utworzenie nowej dywizji zajmującej się grami wyścigowymi. Stworzenie działu odpowiedzialnego wyłącznie za ten gatunek gier jest kolejnym krokiem naprzód, aby wydawca oferował graczom jeszcze więcej produkcji w przyszłości.

GramTV przedstawia:

Czerpiąc ze wszystkich umiejętności zdobytych przez studio KT Racing w ciągu ponad 10 lat działalności oraz od inżynierów NACON, którzy projektują najwyższej jakości i innowacyjne akcesoria marki, podczas Bigben Week, NACON z dumą prezentuje swój nowy dział, który stanowi naturalny krok w ewolucji wiedzy firmy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!