Ten film wciąż święci triumfy w kinie, a już w październiku trafi na HBO Max

Radosław Krajewski
2023/09/27 18:00
0
0

Kolejna szybka premiera na platformie HBO.

Gdy okres premier na streamingu filmów Disneya coraz bardziej się wydłuża, to Warner Bros. stosuje odmienną strategią i dostarcza swoje nowe kinowe hity na HBO Max w błyskawicznym tempie. Zaledwie po 56 dniach od debiutu na platformie zadebiutuje Meg 2: Głębia, który pojawi się w serwisie już w najbliższy piątek. Równie szybko na streamingu obejrzymy Zakonnicę II, która wciąż świetnie radzi sobie w kinach na całym świecie.

Ten film wciąż święci triumfy w kinie, a już w październiku trafi na HBO Max

Zakonnica II w październiku pojawi się na HBO Max

W miniony weekend Zakonnica II trzeci raz z rzędu zdobyła pierwsze miejsce w amerykańskim box office, tym razem pokonując Niezniszczalnych 4. Film zebrał już 70,1 mln dolarów z Ameryki, zaś globalnie 205,3 mln dolarów. Warner Bros. ma więc powody do zadowolenia, a wkrótce będą mieli również fani uniwersum Obecności, którzy będą mogli obejrzeć produkcję na ekranach własnych telewizorów.

GramTV przedstawia:

Zakonnica II pojawi się w bibliotece HBO Max już 27 października, czyli po zaledwie 49 dniach od kinowej premiery. Będzie to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier platformy zaplanowana na październik. A jeżeli jesteście ciekawi, co szykuje serwis na najbliższe tygodnie, to sprawdźcie listę pierwszych premier i nowości w HBO Max na przyszły miesiąc.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!