Kiedy premiera Tempest Rising? Fani Command & Conquer trochę jeszcze poczekają

Mikołaj Ciesielski
2023/12/10 13:00
0
0

Duchowy spadkobierca cyklu Command & Conquer potrzebuje więcej czasu.

W połowie sierpnia na Steam trafiło demo Tempest Rising, czyli nowego RTS-a skierowanego do fanów serii Command & Conquer. Nadchodząca produkcja Slipgate Ironworks miała pierwotnie zadebiutować w 2023 roku, ale okazuje się, że na wspomniany tytuł będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Deweloperzy poinformowali bowiem, że nie uda im się wydać gry w planowanym terminie, ponieważ zamierzają skorzystać z opinii graczy i na ich podstawie wprowadzić kilka zmian.

Kiedy premiera Tempest Rising? Fani Command & Conquer trochę jeszcze poczekają

Premiera Tempest Rising dopiero w 2024 roku. Twórcy chcą wykorzystać opinie graczy

W opublikowanym komunikacie twórcy Tempest Rising poinformowali, że od momentu udostępnienia wersji demonstracyjnej otrzymali od graczy całą masę opinii na temat wspomnianej produkcji. Deweloperzy są bardzo wdzięczni za zaangażowanie i – jak się okazuje – zamierzają skorzystać z sugestii użytkowników.

Slipgate Ironworks zapowiedziało bowiem, że opinie graczy pozwoliły zespołowi spojrzeć inaczej na „kilka aspektów” gry Tempest Rising. Na podstawie otrzymanych sugestii wprowadzone zostaną natomiast zmiany, dzięki którym duchowy spadkobierca Command & Conquer ma stać się lepszą produkcją.

Zależy nam, by Tempest Rising prezentowało w dniu premiery możliwie najwyższą jakość, a także oferowało najlepsze w swojej klasie doświadczenie PvP. Aby mieć pewność, że uda nam się to osiągnąć, zdecydowaliśmy, że potrzebujemy więcej czasu na wprowadzenie odpowiednich ulepszeń i dopracowanie gry. Oznacza to, że Tempest Rising nie ukaże się w 2023 roku, jak wcześniej zapowiadaliśmy – czytamy w komunikacie.

GramTV przedstawia:

W nadchodzących miesiącach Tempest Rising ma otrzymać nowe materiały promocyjne, w tym zwiastuny prezentujące jednostki. Gracze mogą spodziewać się także beta testów. Na ten moment zainteresowanym nie pozostaje jednak nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje na temat nadchodzącej produkcji Slipgate Ironworks.

Na koniec przypomnijmy, że Tempest Rising powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Akcja wspomnianej produkcji będzie rozgrywać się na Ziemi po wojnie nuklearnej. Zgodnie z zapowiedziami nowa gra studia Slipgate Ironworks dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy).

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!