Tekken 8 na kolejnych fragmentach rozgrywki. Kazuya bohaterem nowego zwiastuna

Mikołaj Ciesielski
2023/02/21 10:00

Bandai Namco przedstawia kolejnego bohatera, który pojawi się nadchodzącej odsłonie serii Tekken.

Tekken 8 na kolejnych fragmentach rozgrywki. Kazuya bohaterem nowego zwiastuna

Na początku bieżącego miesiąca do sieci trafił obszerny gameplay z gry Tekken 8, a także zwiastun poświęcony Ninie Williams. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji przygotowanych przez Bandai Namco. Japońska firma opublikowała bowiem kolejny materiał promocyjny poświęcony nadchodzącej odsłonie serii Tekken. Bohaterem najnowszego zwiastuna został Kazuya Mishima.

Kazuya pokazuje swoje umiejętności w nowym zwiastunie Tekken 8

Obecność wspomnianej postaci w grze Tekken 8 nie jest specjalnym zaskoczeniem. Udostępniony przez Bandai Namco gameplay trailer pozwala natomiast przyjrzeć się umiejętnościom i specjalnym ruchom bohatera, który powinien być świetnie znany wszystkim miłośnikom marki. Rzućcie okiem na zwiastun na dole wiadomości i dajcie znać, czy czekacie na nową odsłonę popularnej serii bijatyk.

Korzystając z mocy i realizmu silnika Unreal Engine 5, Tekken 8 na nowo definiuje gatunek gier walki i w pełni czerpie z mocy najnowszej generacji konsol. Przełomowe nowe funkcje, zapierające dech w piersiach modele postaci i dramatyczne areny sprawiają, że jest to jeden z najbardziej oszałamiających graficznie i immersyjnych tytułów z tego gatunku w historii – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy daty premiery gry, ale Bandai Namco jakiś czas temu poinformowało, że nowy Tekken może trafić do sprzedaży w roku fiskalnym 2023-2024. Na konkretne szczegóły dotyczące debiutu gry musimy jednak jeszcze nieco zaczekać.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!