Tego Avengera w Kapitan Ameryka 4 się nie spodziewacie

Radosław Krajewski
2024/06/08 10:00
0
0

Po krótkiej przerwie ten bohater powróci do MCU w filmie, w którym nikt się go nie spodziewał.

Kapitan Ameryka 4 ma zostać ulepszony w dokrętkach, aby poprawić sceny akcji, czy samą historię. Niedawno pojawiły się pierwsze zdjęcia prezentujące tytułowego bohatera na planie dokrętek, a także nagranie ze sceny z tajemniczą postacią graną przez Giancarlo Esposito. Złoczyńca, w którego wciela się gwiazda Breaking Bad nie będzie jednak jedyną nową postacią w Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat, której nie było w poprzedniej wersji scenariusza. Według fotografów z Atlanta Filming w filmie pojawi się jeden z członków Avengersów, którego nie widzieliśmy od dwóch lat.

Kapitan Ameryka
Kapitan Ameryka

Kapitan Ameryka 4 – Benedict Wong dołączył do obsady

Według najnowszych doniesień na planie Kapitana Ameryki 4 pojawił się Benedict Wong, który gra Wonga. Bohatera ostatni raz widzieliśmy w serialu Mecenas She-Hulk, a wcześniej, w tym samym roku pojawił się w dwóch scenach w Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, gdzie ujawniono, że Wong komunikuje się z Brucem Bannerem i Kapitan Marvel, aby omówić obecne zagrożenia na Ziemi. Wydaje się to więc logiczne, że do swojej małej grupy będą chcieli włączyć nowego Kapitana Amerykę.

Jak wiemy z Mecenas She-Hulk Abomination rozpoczął treningi w Kamar-Taj. Ważnym wątkiem w nowym filmie będzie powrót antagonisty znanego jako The Leader, który stoi za stworzeniem Abomination. Możliwe więc, że były przeciwnik Hulka będzie odgrywał ważną rolę w Kapitanie Ameryce 4, a postaci towarzyszyć będzie właśnie Wong.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo jednak, czy Wong pojawi się w głównej historii, czy też dopiero w scenie po napisach. Możliwe, że Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat wykorzysta scenę po napisach do wprowadzenia widzów do kolejnej części Avengersów, w której uczestniczyć będzie bohater grany przez Benedicta Wonga.

Wczytywanie ramki mediów.

Reżyserem filmu jest Julius Onah, twórca Paradoksu Cloverfield i Luce. W obsadzie znaleźli się: Anthony Mackie (Kapitan Ameryka), Danny Ramirez (Falcon), Harrison Ford (Thaddeus Ross), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Shira Hass (Sabra), Liv Tyler (Betty Ross), Rosa Salaraz (Diamondback) oraz Xosha Roquemore i Giancarlo Esposito.

Przypomnijmy, że premiera Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat została wyznaczona na 14 lutego 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!