Techland prezentuje swoją nową grę fantasy. Produkcja RPG z nowymi szczegółami

Radosław Krajewski
2023/03/16 16:10

Polski deweloper ma nowe informacje o swoim następnym projekcie.

Jeszcze w maju ubiegłego roku Techland zapowiedział swoją nową produkcję AAA, która tym razem będzie grą RPG osadzoną w świecie fantasy. Na kolejne informacje musieliśmy trochę poczekać, ale polski deweloper właśnie zdradził nowe szczegóły niezatytułowanej jeszcze produkcji, pokazując również nową grafikę.

Techland prezentuje swoją nową grę fantasy. Produkcja RPG z nowymi szczegółami

Techland zdradza szczegóły swojej nowej gry

Jak czytamy w krótkim poście produkcja będzie skupiała się na fabule, ale nie zabraknie również ogromnego otwartego świata. Dodatkowo twórcy chcą przenieść niektóre aspekty rozrywki ze swoich poprzednich gier, aby odpowiednio je udoskonalić. Możemy więc oczekiwać podobnego, choć usprawnionego gameplayu, który obecny jest w Dying Light 2.

Nigdy nie przestajemy się rozwijać

Nasza najnowsza gra ma być narracyjnym epickim fantasy z egzotycznym otwartym światem, który będzie można eksplorować. Dążymy do stworzenia fascynującego tytułu AAA skupionego na fabule, który łączy i udoskonala najlepsze aspekty rozgrywki, z których słynie Techland.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

​​​​​​Jak możemy zobaczyć na poniższym zdjęciu tytuł oferować będzie zarówno skaliste tereny, jak i pełne bujnej flory, czy pustynne. Nie zabraknie również ruin budynków cywilizacji zamieszkującej planetę. Intrygująco prezentuje się także zniszczony księżyc, który zapewne odegra ważną rolę w historii świata nowej gry od Techlandu.

Techland zdradza szczegóły swojej nowej gry, Techland prezentuje swoją nową grę fantasy. Produkcja RPG z nowymi szczegółami
Komentarze
2
Gregario
Gramowicz
19/03/2023 05:26

Oj, szkoda, że gry nigdy tak świetnie nie wyglądają jak na grafikach.

Tsalimon
Gramowicz
16/03/2023 16:41

"Nie zabraknie również ruin budynków panującej na planecie rywalizować". Po jakiemu to? Jesteście aż tak leniwi że nawet translatora nie chce Wam się sprawdzać? Wstyd!.