Team Fortress 2 z dużą poprawą wydajności. Valve udostępniło nową aktualizację

Mikołaj Ciesielski
2024/04/20 14:30
0
1

Najnowszy patch dodaje wsparcie dla 64-bitowych systemów Windows i Linux.

W zeszłym roku Team Fortress 2 otrzymało dużą aktualizację, która wprowadziła do gry nową zawartość. Tymczasem – jak się okazuje – Valve ponownie przypomniało sobie o swojej strzelance. Amerykańska firma udostępniła bowiem nowy patch, dzięki któremu gracze mogą liczyć na znacznie lepszą wydajność.

Team Fortress 2 z dużą poprawą wydajności. Valve udostępniło nową aktualizację

Team Fortrest wreszcie ze wsparciem dla 64-bitowych systemów Windows i Linux

Najnowsza aktualizacja do Team Fortress wprowadza wreszcie wsparcie dla 64-bitowych systemów Windows i Linux. Wcześniej wspomniana produkcja działała wyłącznie jako aplikacja 32-bitowa, co nie pozwalało w pełni wykorzystać możliwości dzisiejszych sprzętów. Za sprawą udostępnionego przez Valve patcha większość graczy będzie mogła cieszyć się większą liczbą klatek na sekundę.

GramTV przedstawia:

Wraz z najnowszą aktualizacją limit FPS-ów został również zwiększony do 400. Wspomniany patch domyślnie wyłącza także raw input dla myszki. „Łatka” eliminuje też błąd, przez który wybrane programy antywirusowe rozpoznawały Team Fortress 2 jako złośliwe oprogramowanie. Valve informuje także, że wszelkie błędy można zgłaszać za pośrednictwem oficjalnej strony GitHub.

Na koniec warto przypomnieć, że Team Fortress 2 zadebiutowało na rynku w październiku 2007 roku. Niecałe cztery lata po premierze gra przeszła na model free-to-play. Wspomniana produkcja dostępna jest wyłącznie na komputerach osobistych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!