Taylor Swift podobno zagra w serialu Marvela. Zobaczcie w jaką postać może wcielić się gwiazda popu

Krzysztof Żołyński
2024/05/22 22:00
3
0

Popularność Taylor Swift znacznie wzrosła w zeszłym roku, po premierze jej kinowego hitu The Eras Tour, który stał się kasowym hitem. Teraz piosenkarka może dołączyć do Marvela.

The Eras Tour wyniósł Swift na szczyt popularności i uczynił z niej królową popu. Nic więc dziwnego, że Marvel zgłosił się do niej, żeby pozyskać dla swoich produkcji kolejną hiper popularną celebrytkę, która może przyciągnąć przed ekrany wielu fanów, nawet takich, którzy nie mają pojęcia o Marvelu.

Taylor Swift podobno zagra w serialu Marvela. Zobaczcie w jaką postać może wcielić się gwiazda popu

Kogo zagra Taylor Swift dla Marvela?

Hollywoodzki insider, Daniel Richtman twierdzi, że Swift prowadziła rozmowy z Kevinem Feige'em na temat występu w nadchodzącym serialu Blonde Phantom, a nawet istnieją spekulacje, że piosenkarka pop wystąpi gościnnie w Deadpool & Wolverine.

Reżyser filmu, Shawn Levy, skomentował to słowami:

Bez komentarza. To jest związane z Taylor. To jest związane z MCU. Nie jestem głupkiem. Będziecie musieli poczekać, żeby się przekonać.

Reynolds, który również został zapytany o zaangażowanie Swift, skomentował to w następujący sposób:

GramTV przedstawia:

Jest tak wiele spekulacji na temat tak wielu osób, które mogą znaleźć się w filmie. Widziałem takiego, który był przekonany, że pojawi się nawet Elvis. Niespodzianki to kwintesencja Deadpoola.

Bez cienia przesady można powiedzieć, że z marketingowego punktu widzenia, Swift jest ogromną atrakcją dla MCU, a przecież to jest dokładnie to, czego supebohaterska franczyza potrzebuje teraz po wszystkich klapach i fali krytyki jaka wyszła ze strony fanów. Więc kto wie, może wkrótce zobaczymy także tę gwiazdę, okładającą złoczyńców wraz z innymi celebrytami Marvela?

Kim jest Blonde Phantom z Marvela?

Blonde Phantom (Louise Grant Mason) to fikcyjna bohaterka komiksów Marvel Comics. Stworzona dla poprzednika Marvela, Timely Comics, postać po raz pierwszy pojawiła się w All Select Comics #11 (datowanego na jesień 1946 roku), czyli w okresie, który fani i specjaliści nazywają Złotym Wiekem Komiksów.

Komentarze
3
Bruce_666
Gramowicz
23/05/2024 09:52

Crask napisał:

Przydługim żartem o wieku komiksowych postaci.

Jeszcze większym żartem jest zrobienie serialu o tej postaci. Postać bez żadnych mocy, znana chyba jedynie tym, którzy czytają każdy komiks od Marvela. Prawie wszystkie komiksy, w których występowała są sprzed 1950. Jest kilka z okolic lat 90-tych oraz cykl Avengers 1959 (5 zeszytów) z lat 2011-2012.

Crask
Gramowicz
23/05/2024 07:47
Bruce_666 napisał:

"Kim jest Blonde Phantom z Marvela?"

No to kim ona jest?

Przydługim żartem o wieku komiksowych postaci.

Bruce_666
Gramowicz
23/05/2024 06:39

"Kim jest Blonde Phantom z Marvela?"

No to kim ona jest?
Trwa Wczytywanie