Tarantino z pomysłem na film Rambo. Ciekawy wybór głównego bohatera

LM
2021/08/06 12:47
0
0

Reżyser Bękartów Wojny i Nienawistnej ósemki z kolejnym pomysłem na dobry film. Obejrzelibyście Rambo od Tarantino?

Tarantino z pomysłem na film Rambo. Ciekawy wybór głównego bohatera

Wygląda na to, że nawet jeśli kolejne filmy z cyklu Rambo całkowicie zatraciły ducha pierwowzoru, to Quentin Tarantino ma pomysł, jak tchnąć go w nie na nowo. Podczas podcastu The Big Picture reżyser takich filmów jak Kill Bill czy Bękarty Wojny wspomniał o swoim pomyśle na adaptację powieści David Morrella, która była inspiracją dla pierwszego Rambo. Tu na pierwszy plan wysunęli się Adam Driver i Kurt Russell, wcielający się kolejno w Johna Rambo i Willa Teasle. Całość byłaby zdecydowanie bliżej materiału źródłowego i czerpała z niego garściami. Podczas audycji Tarantino podkreślił wagę dialogów w Pierwszej krwi Morella i chociaż ostatecznie przyznał, że chciałby zrobić dużo więcej, ale ten dobry film o Johnie Rambo gdzieś tam czeka.

Oczywiście o ile pierwszy film z serii jeszcze trzymał się blisko tematyki zespołu stresu pourazowego, jakiego mgli doświadczyć weterani wojenni, to scenariusz mocno odbiegał od wstępnych założeń Morrella, by otworzyć opcje na ewentualne kontynuacje. Całość z pewnością przyczyniła się do rozwoju kariery Sylvestra Stallone, który pozostał z postacią na długie lata.

GramTV przedstawia:

Jak oceniacie zaproponowaną przez Tarantino obsadę? Abstrahując od wojskowej kariery, gwiazda serii Star Wars nada się do roli Johna Rambo?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!