Tales of the Shire z nowym zwiastunem i datą premiery. Symulator życia Hobbita w stylu Animal Crossing i Zeldy

Krzysztof Żołyński
2024/04/22 21:15
2
0

Private Division i WETA Workshop ogłosiły właśnie nową grę, zatytułowaną Tales of the Shire. Jest to symulator życia Hobbita, który ukaże się na PC w 2024 roku.

W Tales of the Shire gracze będą mogli nawiązywać przyjaźnie, budować i dekorować własne domy, łowić ryby, zwiedzać Bywater i gotować posiłki. Będzie więc okazja zakosztować życia prawdziwego Hobbita.

Tales of the Shire z nowym zwiastunem i datą premiery. Symulator życia Hobbita w stylu Animal Crossing i Zeldy

Tales of the Shire na nowym zwiastunie. Zostan Hobbitem

Gra skorzysta z dobrodziejstw silnika graficznego Unreal Engine 5, ale będzie charakteryzowała się kreskówkową oprawą graficzną. Dlatego nie spodziewajcie się realistycznego podejścia do Władcy Pierścieni. Oglądając zwiastun można odnieść wrażenie, że stylistycznie najbliżej jej do Animal Crossing i Zeldy.

Warto przypomnieć, że WETA zrewolucjonizowała użytkowanie CGI w filmach. Można było więc liczyć na oszałamiające efekty w ich nowej grze. Jednak wygląda na to, że najprawdopodobniej otrzymamy grę zbliżoną raczej do jakości produkcji na Nintendo Switch i platformy mobilne.

GramTV przedstawia:

W tej chwili nie jest jeszcze dostępna strona w sklepie Steam, a więc nie można poznać szczegółów na temat produkcji Private Division. Jest za to zwiastun.

Komentarze
2
Sene
Gość
23/04/2024 11:31
MisioKGB napisał:

Ale badziew na telefony xd

No dokładnie, szczególnie, że nie wychodzi na urządzenia mobilne 

MisioKGB
Gramowicz
23/04/2024 08:45

Ale badziew na telefony xd