Taktyczna przygodówka Sumerian Six z pierwszymi screenami i trailerem.

Magdalena Kościuk
2024/06/12 13:45
0
0

Alternatywna historia, nauka i naziści.

Sumerian Six
Sumerian Six

Artificer (Showgunners) i Devolver Digital zapowiedzieli nową grę – Sumerian Six – która wciągnie graczy w alternatywną historię pełną taktycznych wyzwań i naukowych wynalazków przeciwko nazistowskim siłom.

Enigma Squad: Naukowcy na froncie II wojny światowej

Sumerian Six, ogłoszona podczas PC Gaming Show, to gra, która przenosi graczy do czasów II wojny światowej, gdzie elitarna drużyna naukowców, znana jako Enigma Squad, staje do walki z Trzecią Rzeszą. Ta taktyczna gra skradankowa łączy elementy akcji i strategicznego planowania, umożliwiając prowadzenie tajnych misji i odkrywanie starożytnych artefaktów Sumeru.

Sumerian Six
Sumerian Six

Gracze mogą już teraz pobrać demo na Steam, aby zapoznać się z pierwszymi dwoma rozdziałami tej epickiej przygody.

W Sumerian Six gracze przemierzą różne kontynenty w towarzystwie takich postaci jak wygnana chemiczka Rosa Reznick, Wojtek Niedźwiedziołak (sic!) oraz ezoteryczny psychoanalityk Siegfried von Adelsberg. Każdy członek zespołu posiada unikalne zdolności inspirowane ich dziedzinami nauki, które można łączyć w potężne kombinacje, aby osiągnąć spektakularne efekty w walce.

Jak zapowiadają twórcy, gracze staną przed wyzwaniem zmierzenia się z bronią okultystyczno-naukową oraz starożytnymi artefaktami Sumeru, które są kluczowe dla planów Kammlera, byłego członka drużyny, który przeszedł na stronę wroga.

Sumerian Six
Sumerian Six

Zderzenie z nadprzyrodzonymi siłami

Pod dowództwem Hansa Kammlera, naziści sięgają po okultystyczne siły, aby stworzyć ostateczną Wunderwaffe. Gracze muszą stawić czoła nie tylko zwykłym żołnierzom, ale także zmutowanym i nadnaturalnie wzmocnionym jednostkom. Tylko strategiczne myślenie i zręczność pozwolą przetrwać te starcia.

Sumerian Six
Sumerian Six

GramTV przedstawia:

Sumerian Six oferuje graczom możliwość skradania się po nazistowskich fortyfikacjach i eliminowania wrogów na różne sposoby, zanim stawią czoła najgroźniejszym przeciwnikom. Kreatywne wykorzystanie dynamicznych mocy drużyny jest kluczem do sukcesu w tej grze.

Gra inspirowana jest prawdziwymi miejscami i wydarzeniami, przenosząc graczy w alternatywną historię, gdzie ludowe opowieści i teorie spiskowe stają się rzeczywistością. Sumerian Six to nie tylko walka z nazistami, ale także eksploracja świata pełnego tajemnic i naukowych odkryć.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!