Take Two jest „niezwykle pewne jakości” GTA 6 – twierdzi prezes firmy

Radosław Krajewski
2022/02/08 18:00

Strauss Zelnick nie obawia się, że następna gra Rockstar Games podzieli los ubiegłorocznego remastera trylogii.

Po wielu latach oczekiwań Rockstar Games wreszcie oficjalnie ogłosił pracę nad kolejną odsłoną serii Grand Theft Auto. Głośną zapowiedź skomentował nawet jeden z pracowników studia, który zdradził, że możemy oczekiwać „wyjątkowej” gry. W podobnym tonie wypowiedział się Strauss Zelnick, prezes Take Two, który twierdzi, że firma jest „niezwykle pewna jakości” GTA 6.

Jesteśmy całkowicie skupieni na jakości i zawsze chcemy dostarczać jak najlepszych wrażeń. Od czasu do czasu nam się to nie udaję, a trylogia remasterów była tego przykładem, że tytuł został wydany z pewnymi problemami. Zajęliśmy się wieloma z nich, nadejdzie również więcej poprawek. Nadal koncentrujemy się na jakości i jesteśmy niezwykle pewni wszystkich naszych nadchodzących gier – wyznał Zelnick.

GramTV przedstawia:

W dalszej części rozmowy CEO Take Two przyznał, że w ostatnich latach mieli kilka problemów z utrzymywaniem jakości, ale była to dla nich cenna lekcja, dzięki czemu dołożą wszelkich starań, aby nigdy to się więcej nie powtórzyło. Pozostaje trzymać Straussa Zelnicka za słowo, tym bardziej że według doniesień jeszcze z ubiegłego roku, proces produkcyjny Grand Theft Auto 6 jest „chaotyczny” i niektórzy wręcz wskazują, że gra może być rozczarowaniem.

Komentarze
2
Karanthir666
Gramowicz
08/02/2022 20:20

Taka sama jakość jak trylogia? Poza tym, po sukcesie kasowym GTA Online obawiam się, że 6-ka pójdzie właśnie w tę stronę. Dadzą pewnie jakiś biedny single, żeby "fani" nie płakali.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
08/02/2022 18:29

Zobaczymy.