GTA 6 będzie rozczarowaniem? Rozwój produkcji jest rzekomo bardzo „chaotyczny”

Mikołaj Ciesielski
2021/12/13 10:40

Do sieci trafiły kolejne niepokojące doniesienia na temat nowej odsłony serii Grand Theft Auto.

GTA 6 będzie rozczarowaniem? Rozwój produkcji jest rzekomo bardzo „chaotyczny”

Na początku listopada informowaliśmy Was, że Grand Theft Auto 6 ma rzekomo znajdować się w tzw. produkcyjnym piekle. Okazuje się, że we wspomnianych doniesieniach może być więcej niż przysłowiowe ziarno prawdy. Do sieci trafiły bowiem kolejne niepokojące plotki na temat nowej odsłony serii GTA. Zdaniem jednego z informatorów rozwój GTA 6 jest bardzo „chaotyczny”, a wiele osób może będzie „rozczarowanych niektórymi aspektami” gry.

Powyższe informacje przekazał za pośrednictwem Twittera informator posługujący się pseudonimem AccNGT, który kilka dni temu ujawnił nieco informacji na temat Star Wars Eclipse od studia Quantic Dream, a na początku grudnia, jeszcze przed oficjalną zapowiedzią wspomnianej produkcji, podzielił się grafiką z zaprezentowanego na gali The Game Awards trailera.

AccNGT twierdzi, że Grand Theft Auto 6 może być dla wielu osób rozczarowaniem, a jedynym aspektem, o który można być spokojnym, jest oprawa wizualna. Zdaniem informatora rozwój produkcji jest na tyle chaotyczny, że jeśli Rockstar oraz Take-Two zdecydują się zapowiedzieć grę jeszcze w tym lub na początku 2022 roku, to gracze mogą być „naprawdę zaniepokojeni”.

Oczywiście powyższe rewelacje nie doczekały się komentarza ze strony twórców oraz wydawcy i jak zawsze w takich przypadkach, radzimy podchodzić do nich z dystansem. Niemniej jednak kolejne tego typu doniesienia nie napawają optymizmem. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że po nieudanej premierze GTA: The Trilogy – The Definitive Edition studio Rockstar oraz firma Take-Two dołożą wszelkich starań, by nie zawieść ponownie miłośników serii GTA.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Wicket
Gramowicz
13/12/2021 16:16

Dla mnie to nie bedzie zaskoczenie , wszyscy ludzie ktorzy byli wazni dla rozwoju serii GTA od jedynki do V odeszli z Rockstara .

Markok
Gramowicz
13/12/2021 14:42

Czyli Cyberpunk był jednak przełomem, drogowskazem i obiektem do naśladowania dla innych twórców, tak samo jak Wiedźmin 3. :P Jednak CDP jest wciąż topowym deweloperem tworzącym nowe trendy.