Tajna Inwazja z oficjalnym zwiastunem. Wreszcie udany serial od Marvela?

Radosław Krajewski
2023/04/03 11:15
2
0

Studio promuje swoją nową produkcję, potwierdzając jej letnią datą premiery.

Marvel wreszcie ruszył z promocją swojego pierwszego tegorocznego serialu dla Disney+. Niestety na premierę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać i zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Tajna Inwazja zadebiutuje na platformie dopiero 21 czerwca. Jednak już teraz studio zaprezentowało oficjalny zwiastun swojej nadchodzącej produkcji z uniwersum MCU.

Tajna Inwazja z oficjalnym zwiastunem. Wreszcie udany serial od Marvela?

Nick Fury dowiaduje się o tajnej inwazji na Ziemię przez frakcję zmiennokształtnych Skrulli. Fury dołącza do swoich sojuszników, w tym Everetta Rossa, Marii Hill i Skrulla Talosa, który ułożył już sobie życie na Ziemi. Razem ścigają się z czasem, aby udaremnić nieuchronną inwazję Skrulli i ocalić ludzkość.

GramTV przedstawia:

W obsadzie serialu znaleźli się: Emilia Clarke, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Cobie Smulders, Kingsley Ben-Adir, Olivia Colman, Killian Scott, Christopher McDonald i Carmen Ejogo.

Tajna Inwazja – oficjalny zwiastun

Tajna Inwazja – oficjalny zwiastun, Tajna Inwazja z oficjalnym zwiastunem. Wreszcie udany serial od Marvela?
Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
03/04/2023 17:43

Podoba mi się!

wolff01
Gramowicz
03/04/2023 13:13

No trailer niby fajny tylko pytanie czy taki "przyziemny" serial jest tym co MCU teraz potrzebuje? Disney skutecznie wygasił hype na MCU, więc możemy mieć kolejnego Andora w SW - dobry serial którego nikt nie chce oglądać, bo spadło zainteresowanie samą franczyzą. Będą porzebować coś więcej niż Strażnicy 3, który jest takim w sumie spinoffem bardziej.

Oczywiście przewiduje tu o wiele większe zainteresowanie niż takim Andorem (Nick Fury Jacksona jest lubianą postacią), ale czy to nie musztarda po obiedzie?