Szybcy i wściekli 10 z kolejną gwiazdą. Imponująca obsada finału serii

Radosław Krajewski
2022/05/13 20:00

Vin Diesel przyjął do swojej rodziny kolejne gorące nazwisko.

W ostatnim czasie o Szybkich i wściekłych 10 słyszeliśmy niemal wyłącznie w negatywnym świetle. Pod koniec kwietnia z produkcji odszedł reżyser Justin Lin i według niepotwierdzonych doniesień, winę ponosi za to Vin Diesel, który lekceważąco podchodził do prac na planie. Niedługo później pojawiły się kolejne informacje, które stawiały gwiazdora w jeszcze gorszym świetle. Universal Pictures wciąż nie potwierdziło, że nowym reżyserem został Louis Leterrier. Mimo to produkcja filmu została wznowiona, co udowadniają pierwsze zdjęcia Jasona Momoy z planu. Pomimo wypełnionej gwiazdami obsady, znalazło się miejsce dla jeszcze jednego aktora. Deadline właśnie poinformował, że do „rodziny” Szybkich i wściekłych 10 dołączył Alan Ritchson.

Szybcy i wściekli 10 z kolejną gwiazdą. Imponująca obsada finału serii

Aktora niedawno mogliśmy oglądać w świetnie przyjętym serialu Jack Reacher od Amazon Prime Video. Ritchson znany jest również z ról w Igrzyskach śmierci, Wojowniczych żółwiach ninja od Michaela Baya oraz serialu Titans od DC Comics. Niestety nie zdradzono, w jakiej roli go zobaczymy w pierwszym z dwóch zaplanowanych finałów serii.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Michael Rooker, Charlize Theron, oraz Jason Momoa, Daniela Melchior, Brie Larson, Alan Ritchson i Cardi B.

Szybcy i wściekli 10 zadebiutują w kinach 19 maja 2023 roku.

Komentarze
1
Renchar
Gramowicz
13/05/2022 22:36

Nie znam gościa nie oglądałem tych filmów nie mówiąc już o serialach które całkowicie mi się nie kojarzą.