Szogun otrzyma dwa nowe sezony. Disney zamówił kolejne odcinki serialu

Radosław Krajewski
2024/05/17 10:25
0
0

Wielki hit Disney+ powróci w aż dwóch nowych sezonach.

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Szoguna od Disneya. Stacja FX i platforma Hulu oficjalnie zamówiły nie tylko drugi sezon serialu, ale od razu również trzeci. Jeszcze w ubiegłym tygodniu pojawiły się doniesienia, że firma planuje przedłużyć na kolejny sezon swoją rekordową produkcję, ale wtedy mówiło się o zamówieniu tylko jednego sezonu. Najwyraźniej Disney jest pewny, że twórcy oryginalnej serii, czyli Justin Marks i Rachel Kondo zdołają rozszerzyć tę historię na prawdopodobnie dwadzieścia kolejnych odcinków.

Szogun otrzyma dwa nowe sezony. Disney zamówił kolejne odcinki serialu

Szogun z zamówieniem 2. i 3. sezonu

Disney podał, że współpracuje ze spadkobiercami pisarza Jamesa Clavella, aby serial otrzymał następne dwa sezony. Nowe epizody znajdują się we wstępnej fazie rozwoju i teraz wszystko w rękach twórców, którzy podejmą decyzję, czy kolejne sezony będą trzymać poziom oryginału i dojdzie do ich realizacji.

GramTV przedstawia:

Obecnie trwają pracę nad stworzeniem pokoju scenarzystów, którzy mają rozpocząć produkcję serialu już latem. W pracę nad nowymi odcinkami zaangażowana jest również producentka wykonawcza, Michaela Clavell oraz gwiazda serialu i producent, Hiroyuki Sanada.

Pierwszy sezon Szoguna został napisany przez Justina Marksa i Rachel Kondo, którzy pracowali nad serialem przez sześć lat. Jest to najdroższy serial FX, ale i zarazem może pochwalić się największą oglądalnością. Produkcja w ciągu pierwszych sześciu dni zgromadziła aż dziewięć milionów wyświetleń w serwisach Disney+, Hulu i Star+.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!